Survivor 2016 Gönüllüler Aylin Şallı Kimdir?

Survivor 2016 Gonulluler Aylin Salli Kimdir Resim
Survivor 2016 Gönüllüler Aylin Şallı Kimdir?

Rekor başvurunun yapıldığı Survivor 2016 şaşkınlık uyandıracak ünlüler be gönüllüler takımı ile sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Yeni sezon yarışmacıları en az ünlüler kadar ilgi görecek bir kadroya sahip.

Yeni Sezon Survivor 2016’da Ütopya Semih’te Var!

survivor-2016-aylin-salli-gonulluler-kadrosu-resimBu sezon Survivor gönüllüler takımı oldukça ilgi çekici bir yarışmacıyı konuk ediyor. Geçtiğimiz yıl uzun bir süre ekranların fenomeni olan Ütopya izleyicileri ikiye bölmüş ve ortaya cafe grubu ve semih grubu çıkmıştı. Ütopya aynı zamanda bazı yarışmacıların ön plana çıkmasını ve çok sevilmesine neden olmuştu. Bu yarışmacılardan biri cafe grubunda yer alan Ütopya Serkan diğeri de tabii ki Ütopya Semih Öztürk’tü.

Acun Ilıcalı sevenlerini hem Serkan hem de Semih ile tekrar buluşturmak istemiş ki Serkan’ı ünlüler takımına Semih’i ise gönüllüler takımına almış.

Görülen o ki Survivor bu yıl oldukça keyifli olacak. Yeni yarışmacıları ve birbirinden zorlu oyunları ile herkesi ekran başına toplayacak. Gönüllüler takımında sadece Semih Öztürk yok tabi. Yeni yeni tanıdığımız pek çok farklı isim yine Survivor 2016 gönüllüler takımında yer alıyor. Şimdi öncelikle tüm kadroyu ve ardından bu isimlerden birini daha tanıyalım.

Survivor 2016 Gönüllüler Kadrosu

1. Nihal Candan

2. Ütopya Semih Öztürk

3. Gizem Memiç

4. Aylin Şallı

5. Gizem Kerimoğlu

6. İbrahim Giydirir

7. Serkay Tütüncü

8. Zafer Mete

9. Efecan Dianzenza

10. Damla Can

Bu yazımızda Survivor gönüllüler takımından tanıyacağımız kişi Aylin Şallı. Tanıtım fragmanında Survivor’a artık yeni bir kadın şampiyon lazım diyerek izleyicilere seslenen Survivor 2016 Aylin Şallı kim? gelin daha yakından tanımaya çalışalım.

Survivor 2016 Aylin Şallı Kimdir?

1991 doğum olan Aylin Şallı dizi ve reklamlardan tanıdığımız bir isimdir. Dizilerde ve reklamlarda oynayan Şallı’yı “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisinden hatırlamak mümkün. Soyadının Şallı olması akıllara Ebru Şallı ile bir akrabalığı olup olmadığını getirse de Ebru Şallı ile uzaktan veya yakından herhangi bir alakası bulunmamaktadır.

survivor-2016-aylin-salli-gonulluler-resim

Aylin Şallı’nın gündeme gelmesine neden olan başka bir durum ise Best Model Türkiye 2015 yarışması 3.’sü Caner Nalbantoğlu’nun bıçaklandığı olay olmuştur. Meydana gelen olayın ardından mahkemede görgü tanıklığı yapmıştır.

Survivor Gönüllüler Aylin Şallı Fiziksel ve Diğer Özellikleri

Aylin Şallı yaşı: 25

Aylin Şallı kilosu: 55 kg

Aylin Şallı boyu: 1.78 m

Aylin Şallı saç rengi: Kahverengi

Aylin Şallı göz rengi: Kahverengi

Survivor 2016 Aylin Şallı Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*