Survivor 2016 Gönüllüler Damla Can Kimdir?

Survivor 2016 Gonulluler Damla Can Kimdir Resim
Survivor 2016 Gönüllüler Damla Can Kimdir?

Büyük bir mücadeleye sahne olan ve Turabi’nin şampiyon olması ile sona eren All-Star sezonunun ardından yeni bir Survivor heyecanı geliyor. Survivor 2016 yeni yarışmacıları ile 7 Şubat saat 20:00’da TV8 ekranlarında olacak.

Survivor 2016 İçin Rekor Başvurı Gerçekleşti!

Yeni sezonda Survivor yarışmacısı olmak isteyen pek çok gönüllü başvuruların başlamasından bitmesine kadar neredeyse Survivor seçmelerine akın etti. Yapımcı Acun Ilıcalı, başvurulara yoğunnir ilgi gösterildiğini ve yaklaşık 250 bin civarlarında başvuru aldıklarını belirtti.

Yoğun ilginin olduğu başvuruların ardından seçmeler tamamlandı ve ortaya 10 kişilik Survivor 2016 gönüllüler takımı çıktı. Gönüllüler takımında herkesin yakından tanıdığı iki isim var. İşte Benim Stilim Nihal Candan ve Ütopya Semih Survivor gönüllüler takımında en çok tanınan iki isim. Diğer isimleri ise biz sizlere tanıtmaya çalışacağız. Survivor gönüllüler takımından bu yazımızda sizlere tanıtacağımız isim Damla Can. Gönüllüler takımında yer alan Damla Can’ı tanımaya geçmeden önce Survivor gönüllüler takımını listeleyelim.

Survivor 2016 Gönüllüler Kadrosu

1. Zafer Mete

2. Ütopya Semih Öztürk

3. Serkay Tütüncü

4. Aylin Şallı

5. Gizem Kerimoğlu

6. İbrahim Giydirir

7. Gizem Memiç

8. Nihal Candan

9. Efecan Dianzenza

10. Damla Can

Survivor 2016 Damla Can Kimdir?

Survivor 2016 yarışmasının ön plana çıkan isimlerinden biri olan Damla Can, aerobik, step ve jimnastik sporları ile yakından ilgilenen biridir. 1.71 m boyunda olan gönüllüler takımı yarışmacısı, ayrıca 56 kg ağırlığa sahiptir.

survivor-2016-damla-can-gonulluler-takimi-resim

Bunların dışında Survivor 2016 Damla Can hakkında pek fazla bilgi bulunmuyor. Yeni bilgiler edindikçe buradan sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Survivor 2016 Damla Can Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*