Survivor 2016 Nihal Candan Kimdir?

Survivor 2016 Nihal Candan Kimdir Resim
Survivor 2016 Nihal Candan Kimdir?

Survivor yepyeni yarışmacıları ile yeni sezona daha önce hiç olmadığı kadar farklı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Ünlü ve gönüllü yarışmacıları arasında ekranların sevilen isimleri yer alıyor. Her iki takımda da bir zamanlar ekranlara damga vurmuş ve hatta etkileri unutulmamış isimler var. Bunlar Ütopya Serkan Ercan, Ütopya Semih Öztürk, İşte Benim Stilim Nihal Candan ve daha birçok isim.

Survivor 2016 Rekor Başvuru ile 10 Yarışmacısını Belirledi!

Rekor başvuruya ulaşıldığını açıklayan Acın Ilıcalı, başvuru sayısının 250 bini bulduğunu söylemişti. Yapılan başvurular arasından ise yeni yarışmacılar eleme usulü ile belirlendi. 10 yarışmacıdan ikisi pek çok kişinin yakından tanıdığı isimler. Aslında bu isimlere gönüllüler demek biraz yanlış olabilir. Çünkü Ütopya Semih yaklaşık bir yıl boyunca Ütopya yarışmasının favorisi haline gelmiş ve evde bulunan yarışmacılar arasında en çok sevilenlerden biri olmuştu. Her hafta halk oyuyla en yüksek e-gazete satışını yapan yarışmacılardan biriydi.

Diğer yandan İşte Benim Stilim Nihal Candan için de buna benzer şeyleri söylemek mümkün. Önce İşte Benim Stilim normal sezonda yarışan ve daha sonra All-Star’ a davet edilen Candan, yarışmadaki sempatik tavırları ve diğer yarışmacılarla rekabeti dikkat çeken bir yarışmacı olmasını sağlamıştır. Güzel ve çekici olmasının yanında sempatik hareketleri başta program izleyicileri ve diğer kesimler tarafından sevilen biri haline gelmesini sağlamıştır.

Kısacası Ütopya Semih Öztürk ve İşte Benim Stilim Nihal Candan için gönüllüler tanımlamasını yapmak haksızlık olabilir. Tüm Türkiye her iki yarışmacıyı da çok yakından tanıyor.

Biz bu yazımızda sizlere Survivor 2016 Nihal Candan hakkında bilgiler vereceğiz. Artık kendisini İşte Benim Stilim değil de Survivor Nihal olarak tanımlamak daha doğru olacaktır. Şimdi Nihal Candan kimdir? daha yakından tanımaya çalışalım.

Survivor 2016 Nihal Candan Hayatı

1995 doğumlu olan Nihal Candan, 29 yaşında İşte Benim Stilim All Star yarışmasında yer almış bir isimdir. Mersin’de doğan Survivor Nihal Candan, Beykent Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesi’nde okumuştur.

Alışveriş tutkunu olmasının yanında ciddi oranlarda para harcamayı seviyor. Kendisini ilk olarak İşte Benim Stilim yarışmasında tanıdık. Bu yarışmaya ilk katıldığında 11. haftada elenmişti. Ancak bunun ardından İşte Benim Stilim All-Star yarışmasında da yer alan Nihal Candan, All-Star sezonunda finale kalmayı başardı. Ancak finalde rakibi Ayşenur Balcı daha fazla SMS oyu aldığı için kendisi All-Star ikincisi oldu.

survivor-2016-gonulluler-nihal-candan-kimdir-resim

Diğer yandan Nihal Candan genelde İşte Benim Stilim içerisinde polemik yaratması ve sert eleştirileri ile tanınıyor. Lafını kimseden esirgememesi ve eleştirilerini her ortamda dile getirmesi belki de en dikkat çekici özelliklerinden biri.

Survivor Nihal’in İşte Benim Stilim’den sonraki yeni macerası artık Survivor. Kendisi Survivor 2016 gönüllüler takımında yer alıyor. Yarışmada neler yaşayacağı ve nasıl bir performans göstereceği en çok merak edilen yarışmacılardan biri de kesinlikle Nihal Candan.

Nihal Candan yaşı: 20

Nihal Candan boyu: 1.70 m

Nihal Candan kilosu: 56 kg

Survivor 2016 Nihal Candan Resimleri

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*