Survivor 2016 Ütopya Semih Öztürk Kimdir?

Survivor 2016 Utopya Semih Ozturk Kimdir Resim
Survivor 2016 Ütopya Semih Öztürk Kimdir?

Survivor unutulmayacak sezonlardan birine daha hazırlanıyor. Ünlü ve gönüllü kadrosu ile sürpriz dolu bir Survivor 2016 heyecanı 7 Şubat’ta sizlerle buluşacak. Yarışmanın kadrolarını daha önce sizlere açıklamıştık. Bildiğiniz üzere yarışmada beklenmedik isimler var. Survivor 2016 kadrosu için aslında söylenecek çok şey var. Gerek ünlüler takımı gerekse de gönüllüler takımı.

Ütopya Yarışmacıları Survivor 2016’da

Survivor 2016 sezonu yarışmacıları TV8’de yayınlanan farklı programlarından karma yapılmış. Bunlar İşte Benim Stilim 2. Sezon yarışmacılarından Nihal Candan, yaklaşık olarak 1 yıl süren Ütopya yarışmasından Serkan Ercan ve Semih Öztürk. Diğer programlardan gelen en ilginç ismin Ütopya Semih olduğunu söylemek mümkün. Çünkü Ütopya Serkan sporcu kişiliği nedeniyle böyle bir yarışmada yer alması pek abest karşılanmaz ya da Nihal Candan gibi aktif ve güzel bayanların pek çok kez Survivor’da yer aldığını gördük. Ancak Ütopya yarışmasına bakıldığında neredeyse yarışma boyunca evde pek çalışmayan ve sporcu bir kişiliği olmadığı gözüken Semih Öztürk’ün Survivor 2016 kadrosunda yer alması herkesi şaşkına uğrattı.

Semih Öztürk Survivor 2016 Fragmanında İddialı Konuştu!

Semih aynı Ütopya yarışmasında olduğu gibi Survivor 2016 fragmanında da birilerine laf sokmadan duramadı. İddialı konuşan Ütopya Semih “Bu sene Survivor’da çokça beyin ameliyatı yapacağım galiba” sözleri ile diğer yarışmacılara göz dağı verdi. Ütopya evinden hatırlayanlar olacaktır. Semih ile başa çıkmak pek de kolay değil. Bunu en iyi yapan yarışmanın 1.’si olan Ütopya Tuncay olmuştu. Ancak diğer yarışmacılar için aynı şeyi söylemek pek mümkün değildi. Sevdiği sevmediği birçok kişiyi yaptığı eleştirileri ya da söylemleri ile ağlattığını bilenler vardır. Ancak Semih’in hakkını vermek gerekirse strateji konusunda gerçekten yetenekli biri. Ütopya evinde her hafta yaptığı analizler, planlar ve stratejiler çoğu zaman tuttu. Sıra şimdi Survivor 2016’da. Herkes Ütopya Semih için daha doğrusu yeni ismi Survivor 2016 Semih Öztürk için adada neler yapağını sorguluyor. Ada yaşamında da strateji yapacak mı? Ya da ada koşullarına dayanabilecek mi? bunların hepsi merak ediliyor. Biliyorsunuz ki Survivor’da yarışma kazanamazsanız aç kalıyorsunuz. Yoksa açlık Semih’i etkileyecek ve strateji yapmaya gücü yetmeyecek mi? bu soruların hepsi 7 Şubat’tan itibaren cevap bulacak.

Survivor 2016 Gönüllüler Takımı

1. Nihal Candan

2. Gizem Kerimoğlu

3. Efecan Dianzenza

4. Damla Can

5. İbrahim Giydirir

6. Aylin Şallı

7. Gizem Memiç

8. Serkay Tütüncü

9. Zafer Mete

10. Ütopya Semih Öztürk

Semih Öztürk hakkında eski bulunduğu yarışmaya dair çeşitli bilgiler verdik. Şimdi biraz da Survivor 2016 Semih Öztürk kim? biraz daha yakından tanımaya çalışalım.

Survivor 2016 Semih Öztürk Kimdir?

Ütopya evinin unutulmaz isimlerinden Semih Öztürk, 1991 yılında Bursa’da doğmuştur. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Semih, eğitimini Marmara Üniversite’nin Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Oldukça etkili bir şekilde konuşabildiği gibi gitar çalma konusunda da aynı şekilde başarılıdır.

survivor 2016 semih ozturk gonulluler takimi-resim

Ütopya Semih ekran karşısına ilk olarak Ütopya yarışması ile geçmemiştir. Fenomen isim bir zamanlar Erol Evgin’in “Gel Otur Yanıma” adlı şarkısına çektiği klipte oynamıştır. Semih’in ekranlarla ilk olarak tanışması bu kliple olmuştur. Aşağıdaki videoda Semih’i 00:32 saniyeden itibaren görebilirsiniz.

Semih’in Oynadığı Erol Evgin Klibi

Survivor 2016 Semih Öztürk Fiziksel ve Diğer Özellikleri

Semih Öztürk yaşı: 24

Semih Öztürk kilosu: 80 kg

Semih Öztürk boyu: 1.80 m

Semih Öztürk göz rengi: Kumral

Semih Öztürk saç rengi: Kahverengi

survivor-utopya-semih-ozturk-resim

Survivor 2016 Semih Öztürk Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*