Vazgeçilmez Bayan kemer modelleri

2016 en güzel Bayan Kemer Modelleri

Giyimlerine aşırı tutkun olan bayanlar için giysiler kadar aksesuarlar da oldukça önemli parçalardır. Bu parçalar çanta, saat, cüzdan, eldiven ve daha birçok şey olabilir. Ancak bunların içinde en önemlisi hiç şüphesiz kemerlerdir. Bu yüzdendir ki, bayan kemer modelleri oldukça geniş bir yelpazeye yayılmıştır.

Çeşit çeşit kemerler var

Bayanların sahip olduğu binlerce kemer modeli arasından seçim yapmaları oldukça zordur. Bunlardan günümüzde en çok rağbet görenleri tokalı kemerler ve kalın kemerlerdir. Tokalı derken, farklı bir toka şekline sahip kemerlerden bahsedilmektedir. Bu kemerlerde kemer deliklerinde ince uzun bir metal parça geçirilmemektedir. Burada metal bir yüzeyin altındaki iğne biçimli parça deliğe geçirilip orada durmaktadır. Kalın kemerler ise bayan kemer modelleri arasında bir devrim niteliğindedir. Çünkü bu modeller ilk çıktığında neredeyse her bayan bunlardan birer tane almıştır.

Zarif bayanlara zarif kemerler

Zarif bayanların kullanımı için kalın değil, oldukça ince kemerler üretilmiştir. Bu kemerlerin inceliği 1 cm ve daha kısa olabilmektedir. Bu kemerlerin üzerine eklenebilen zincir gibi parçalar özellikle dar paçalı pantolon giyen bayanlarda daha güzel durmaktadır. Ancak bu kemerleri kullanırken biraz dikkatli olun. Çünkü bu kemerler ince olmalarından dolayı biraz dayanıksız olabilmekte ve aşırı yüklenmede kopabilmektedir.

Dokuma kemerler ise bayan kemerler arasında ayrı bir yere sahiptir. Bu kemerlerde değişik renk seçenekleri ve istenilen desenin işlenebiliyor olması bu kemerleri sevdirmektedir.   

Vazgeçilmez Bayan kemer modelleri resimleri 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*