Göç Zamanı Cansu Tosun Zümrüt Kimdir?

Goc Zamani Cansu Tosun Zumrut Kimdir Resim
Göç Zamanı Cansu Tosun Zümrüt Kimdir?

Yeni sezonda Star TV’de yayınlanmaya başlayan Göç Zamanı dizisi, henüz iki bölüm yayınlanmasına rağmen oyuncuları ve konusu ise izleyicileri ekranlara bağladı. Başrollerini Vahide Perçin (Cennet) ve Talat Bulut’un (Yılmaz) paylaştığı dizide, Cennet kızı Zümrüt’ün okuma hayali için sonunu bilmediği bir yola çıkar. Zümrüt’ün bu hayali pek çok sorunu da beraberinde getirecektir. Bu yazımızda konusu ve karakterleri ile ilgi çeken bir yapım olan Göç Zamanı oyuncularından Cansu Tosun’u tanımaya çalışacağız.

Cansu Tosun Zümrüt Kimdir?

Göç Zamanı dizisinde Cennetîn kızını canlandıran Cansu Tosun (Zümrüt), 1988 yılı Ocak ayının 26’sında dünyaya gelmiştir. Almanya’da doğan başarılı oyuncu, yaklaşık olarak 12 – 13 yıl kadar bale eğitimi almış ve bunun yanında birtakım televizyon dizilerinde oynamıştır.

goc-zamani-cansu-tosun-zumrut-resim

Kameraların karşısına geçtiği ilk ekran deneyimi TRT1’de yayınlanan Küçük Hanımefendi dizisi ile olmuştur. Cansu Tosun’un oyunculuk deneyimi sadece bununla sınırlı kalmamış ve kısa bir süre sonra Kanal D’de yayınlanan Kayıp Şehir dizisinde Zehra karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. ATV ekranlarında Bugünün Saraylısı adlı dizide de rol alan başarılı oyuncu son olarak Göç Zamanı dizisi ile sevenleri karışına tekrar çıkmış, üstelik bu defa Vahide Perçin ve Talat Bulut gibi iki önemli isimle aynı setin havasını soluma şansına erişmiştir.

goc-zamani-cansu-tosun-zumrut-karakteri-resim

Daha önce rol aldığı dizilerde başarı sağlayan ve dizilerin uzun süre yayında kalmasını sağlayan Cansu Tosun yeni dizi için de aynı başarıyı gösterecek mi? merak ediliyor. Usta oyuncular ile bir arada olması kendisi için kesinlikle bir avantaj, tabi oynadığı dizinin konusun da ilgi görmesi yeni rolündeki başka bir olumlu taraf.

Göç Zamanı Cansu Tosun Oynadığı Diziler

– 2011 yılı – Küçük Hanımefendi (Neriman)

– 2012 yılı – Kayıp Şehir (Zehra)

– 2013 yılı – Bugünün Saraylısı

– 2016 yılı – Göç Zamanı (Zümrüt)

goc-zamani-cansu-tosun-hayati-ve-resimleri-resim

Cansu Tosun Yaşı, Boyu ve Kilosu

Cansu Tosun yaşı: 28

Cansu Tosun boyu: 1.64 m

Cansu Tosun kilosu: 52

Göç Zamanı Cansu Tosun Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*