Hamile Giysilerinde 2016 Esintisi

kısa Hamile pantolon modelleri

Hamilelerin giymiş oldukları elbiseler ve pantolonlar rahat kesimlerden meydana gelir. Oturup kalkarken yada hareket ederken sizi sıkmayacak kıyafetler giyerek hamilelik dönemini başarılı şekilde atlatabilirsiniz. En popüler hamile giysileri içinde jileler yer alır. Jileler askılı halleriyle içine rahat kıyafetler giyebileceğiniz elbise modelleridir. Jileinizin içine rahat bir gömlek giyebilir ve bol kesim kıyafetinizle rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Hamile giysilerinin içinde bulunan bol geniş kesim pantolonlar özelliklede penye şekilleriyle yaz günlerinde hareket etmenizi kolaylaştırırlar. Geniş paça ve üst kısma sahip olan bu pantolonları penye modellerden seçmeyi unutmayın. Pantolon tercihinin yanı sıra geniş etek kesimlerini de tercih edebilirsiniz. A kesim etekler hamileler için oldukça ideal kıyafet türlerindendir. Bol kesim etekler içinde lastikli kemere sahip olan bu etekler sizi rahat ettirirler. Ayrıca hamilelikte rahat giyebileceğiniz elbise modelleri de bulunur. Üst kısmı ve etek kısımları bol olan bu elbiseler renkli halleri ile sizi şık bir hale sokarlar. Hamile giysileri içinde tunikler de bulunur. Tunikler basenleri kapatarak sizi oldukça şık gösterir. Tuniklerinizi detaylı olarak değilde düz tunik modellerinden seçmelisiniz.

Hamile giysileri içinde bulunan dış giyim ürünleri de rahat olmalıdır. Dar kabanlar yerine vücuda tam olarak oturan kabanlar tercih edilmelidir. Koyu renk kabanlar karnınızın dikkat çekmesini engellediği için dış giyim ürünleri koyu renklerden seçilmelidir.

Hamile Giysilerinde 2016 Esintisi resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*