İşte Benim Stilim Dilara Yaşar Kimdir?

Iste Benim Stilim Dilara Yasar Kimdir Resim
İşte Benim Stilim Dilara Yaşar Kimdir?

İşte Benim Stilim yarışması ünlüler formatı ile sezona yepyeni bir giriş yapmıştı, ancak yeni format istenen ilgiyi görmedi ve bu nedenle İşte Benim Stilim 2016 daha erken final yapmak zorunda kaldı. Ünlüler formatının erken sonlandırılması ardından ise İşte Benim Stilim eskiden olduğu gibi ilk formatı ile ekranlara taşındı. Yeni yarışmacıların hemen hepsi tanınmamış simalar ve yeni yüzler. Kurallar bile ilk formatta nasılsa aynı şekilde uygulanıyor. Ödüller, puanlamalar ve hatta kısmen jüri bile aynı denebilir.

Nur Yerlitaş Geri Döndü!

İşte Benim Stilim’in en köklü ve sevilen jürileriden biri olan Nur Yerlitaş, All-Star final gecesinde ünlüler formatında yer almayacağını belirtmişti. Ünlüler formatının erken sona ermesinin nedenleri arasında Nurella’nın jüri koltuğunda oturmaması da gösteriliyor. Yeterli ilgiyi görmediği için programın yapımcısının da Nur Yerlitaş’ı geri getirmek adına bir hayli uğraş verdiği dedikodulardan bazıları. İlk formata dönülen yarışmada Nur Yerlitaş geri döndü, ancak Kemal Doğulu için aynı şeyi söyleyemiyoruz. Nurella’nın geri gelmesi ile İşte Benim Stilim jürileri şu şekilde oluştu.

İşte Benim Stilim Jürileri

1. Nur Yerlitaş

2. Hakan Akkaya

3. Ivana Sert

İzleyiciye her zaman olduğundan farklı bir şey sunmaktan vazgeçen yapımcılar, tanınmamış yarışmacılar, eski jürisi ve kuralları ile yeni bir sezona başladı. Şimdi yeni yarışmacılar arasında Selena Gomez’e benzerliği ile dikkatleri üzerine toplayan Dilara Rabia Yaşar kimdir? buna bakalım. Kendisinin Selena Gomez’e oldukça benzediğini siz de daha yakından göreceksiniz. Size bu konuda her iki ismi de aynı resimde birleştirerek yardımcı olmak istedik.

selena-gomeze-benzeyen-dilara-yasar-resim
selena gomeze benzeyen dilara yaşar

İşte Benim Stilim Dilara Yaşar ve Hayatı

İstanbul doğumlu olan Dilara Yaşar, 1993 yılında doğmuş ve 23 yaşındadır. İstabul/Bahçelievler’de yaşayan İşte Benim Stilim yarışmacısı, eğitimine İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü okumaktadır.

iste-benim-stilim-dilara-yasar-resim

Günlük yaşamı içerisinde fazla makyaj yapmayı sevmediğini belirten Dilara Yaşar, doğallıktan yana bir karakter olduğunu ifade ediyor. Bunun yanında herkesin vücudunda beğendiği bir yeri olduğunu kendisinin ise yüzünü çok beğendiğini söylüyor. Vücudundan şikayet ettiği yeri ise bacakları. Bacaklarının kısa olmasını sevmediğini ve daha uzun bacaklara sahip olmayı arzuladığını belirtiyor. Dikkat çekmeyi sevdiğini söyleyen İşte Benim Stilim Dilara Yaşar, ayrıca kendi başına zaman geçirmekten hoşlandığını ve günlük hayatta bunu sık sık yaptığını ifade ediyor.

İşte Benim Stilim Dilara Yaşar Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*