İşte Benim Stilim Elenen Yarışmacı Dicle Turgal

Iste Benim Stilim Elenen Yarismaci Dicle Turgal Resim
İşte Benim Stilim Elenen Yarışmacı Dicle Turgal

Yeni sezon mu desek yoksa ikinci yeni sezon mu desek bilmiyoruz, ancak bilindiği gibi İşte Benim Stilim yarışması yeni sezona ünlüler formatı ile giriş yaptı. Ancak izleyiciden yeterli rating alamadığı için erken final yapan İşte Benim Stilim ünlüler formatı, yerini eski formatı tanınmamış yarışmacı kadrosundan oluşan haline bıraktı. İkinci yeni sezon İşte Benim Stilim yarışmacılarından çoğu tanınmıyor. Aralarından bazıları için tanındıklarını söylemek mümkün olabilir, ancak bu simaların ünlü olduğunu söylemek zor.

Eleme Gecesi Konuğu Banu Alkan

İşte Benim Stilim eleme gecesinin konuğu Banu Alkan’dı. Yarışmacıların kombinleri için yaptığı yorumlar modaya yakın bir sima olduğunu açıkça gösterdi. Paris’te uzun yıllar yaşamasının da bunda etkisi olduğunu söylemek mümkün.

iste-benim-stilim-konugu-banu-alkan-resim

Ayrıca kızlar kombinlerini sergilerken Banu Alkan ve Hakan Akkaya arasında küçük bir sürtüşme yaşandı. Kadınlar yürüyebileceği elbiseyi giymeli şeklinde bir yorum yapan Hakan Akkaya’ya, Banu Alkan’ın “Az önce ben de yürüyemedim şık değil miyim yani. Sizi biraz asalete davet ediyorum” diyerek cevap vermesi ortamın gerilmesine neden oldu. Kısa bir süre Akkaya ve Alkan arasında ufak bir söz düellosu yaşandı ve Hakan Akkaya daha fazla uzatmadan karşısındaki yarışmacıya dönerek kendi yorumunu yapmaya başladı.

hakan-akkaya-ve-banu-alkan-tartismasi-resim

İkinci yeni sezon başlayalı henüz bir hafta oldu sayılır. Bir hafta boyunca yarışan kızlar kombinlerini gün gün sergiledi ve puanlarını alarak eleme gecesine hazırlandı. Ve İşte Benim Stilim eleme gecesi ise geldi çattı.

İşte Benim Stilim Elenen İsim Dicle Turgal

Uzun bir eleme gecesi yaşayan yarışmacılar, kırmızı halı konsepti ile jüri karşısına çıktı. Tüm kızların kırmızı halı konsepti ile kombinlerini sergilemesi ve puanlarını alması ardından sıra elemeye geldi. En az puanı alan Dicle ve Özge direkt olarak elenmesi muhtemel adaylar arasına girdi. Yarışmacıların kendi aralarında yaptıkları oylamalar sonucunda ise Melike ve Meral’e eşit sayıda oy çıktığı için bu iki isim de eleme potasına girdi. 4 adayın belirlenmesinin ardından sıra jüri üyelerinin oylarına geldi. Jüri üyelerinin kullandığı oylar sonucunda İşte Benim Stilim elenen yarışmacı Dicle Turgal olarak belirlendi ve ilk hafta yarışmaya veda eden isim oldu. İşte jüri üyelerinin oylarını kullandığı yarışmacı ya da yarışmacılar;

iste-benim-stilim-elenen-isim-dicle-turgal-resim

Jüri Üyelerinin Elenmesi İçin Oy Verdiği Yarışmacılar

1. Nur Yerlitaş – Dicle

2. Banu Alkan – Dicle

3. Hakan Akkaya – Dicle

4. Ivana Sert – Dicle

5. Uğurkan Erez – Dicle

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*