Survivor 2016 2. Bölüm Tanıtımı

Survivor 2016 2. Bolum Tanitimi Resim
Survivor 2016 2. Bölüm Tanıtımı

Survivor 2016 tam anlamıyla start vermiş durumda. Yarışmacılar adaya ayak bastı, üstelik büyük bir prodüksiyon ile. Survivor 2016 ünlüler takımı adaya neredeyse kaptan Jack Sparrow’un gemisine benzer bir gemi ile geldi. Survivor 2016 gönüllüler takımı ise üstü açık bir kamyon ile adaya ulaştı.

İlk Ödül Oyunu Survivor Ünlüler Takımının Oldu!

Takımlar Dominik’e ulaştı ve ilk ödül oyunu oynandı. Survivor 2016 ilk ödül oyununda kazanan takım ünlüler oldu. Oyunu kazanan ünlüler ödül olarak adalarında baraka kazandılar. Daha onlar adaya gitmeden barakaları kuruldu ve ilk gecelerini yerden yüksek ve üstü kapalı bir bakara içinde geçirme şansına kavuştular.

İlk Dokunulmazlık Oyunu Ünlüler Takımının!

Ünlülerin galibiyet serisi sadece ödül oyunu ile kalmadı. İlk dokunulmazlık oyunu da ünlüler takımının oldu. Dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler Survivor tarihinde bir ilkle karşılaştı. Çünkü dokunulmazlık oyunu takımlardan birinden yarışmacı göndermek için değil, kazanan takıma yeni bir yarışmacı dahil etmek için yapıldı. Dokunulmazlık oyunu Survivor ünlüler takımı tarafından kazanılınca ise 4 yeni yarışmacı adayı arasından birisi ünlüler takımında yer almaya hak kazandı. SMS oylaması ile Survivor ünlüler takımına katılacak olan yeni yarışmacı Salı gününe kadar yapılacak SMS oylaması sonucunda belirlenecek.

Survivor 2016 2. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*