Survivor 2016 3. Bölüm Tanıtımı ve Dünün Özeti

Survivor 2016 3. Bolum Tanitimi ve Dunun Ozeti Resim
Survivor 2016 3. Bölüm Tanıtımı ve Dünün Özeti

Survivor 2016’da oyunlar zorlaşırken bir yandan da rekabet artıyor. Her gün yepyeni bir oyunla karşı karşıya kalıyoruz. Bu ya ödül oyunu ya da bir dokunulmazlık oyunu oluyor. Oyunlar karşısında zorlu bir mücadeleye giren Survivor 2016 ünlüler ve gönüllüler takımları ödüle ulaşmak için ellerinden geleni yapıyor.

Survivor 2016 2. Bölümün Özeti

Survivor 2. bölümünde yine bir ödül oyunu ile takımları karşı karşıya getirdi. Un, pirinç ve yağ için mücadele veren Survivor gönüllüler ve ünlüler takımları, kendilerini oldukça uzun soluklu bir yarışmanın içinde bulacaklarını tahmin etmiyorlardı.

Survivor Ünlüler Takımı Skoru 3 – 0 Yaptı!

Yeni sezonda Survivor’ın 3. oyunu oynandı ve şu ana kadar gönüllüler takımı henüz galibiyet alamadı. Son mağlubiyet ise en son yapılan erzak ödülü oyununda yaşandı. Kıyasıya geçmesini kimsenin beklemediği bir oyuna tanıklık eden Survivor yarışmacıları ödülü kazanmak için her şeyini ortaya koydu.

Her iki takımın oyuncularının da gösterdiği azim sonucunda skor 9 – 9 oldu ve son oyun bir Survivor klasiği olan bayrak yarışına kaldı. Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı skorun 9 – 9 olması karşısında en iyi erkek ve en iyi bayan oyuncularını ortaya sürdü. Ünlüler takımında Nagehan ve Avatar Atakan, gönüllüler takımında Damla ve Efecan’a karşı bayrak yarışı yaptı. Son oyunda ise ipi göğüsleyen Avatar Atakan ve Nagehan ile 10 – 9 ünlüler takımı oldu. Bunun sonucunda önemli bir erzak ödülü un, yağ ve pirinç ünlüler adasına gitti.

Survivor 2016 3. Bölüm Fragmanı

Survivor 2016 3. bölüm ünlüler adasında yaşanan karışıklıklar ile ekranlara gelecek. Öyle görünüyor ki Survivor Eda Akkaya diğer 9 yarışmacıyı karşısına almış durumda. Takımdaki 9 yarışmacının da Eda’nın hal ve hareketlerine pek sıcak bakmadığı ortada.

Diğer yandan 3. bölüm Survivor’da büyük günlerden biri. Çünkü yarın hem Survivor 2016 yeni yarışmacısı belli olacak hem de yeni bir ödül oyunu daha bizleri heyecan içerisinde bırakacak. Gönüllüler takımının ödül oyununu kazanmaktan başka şansları yok. Barakaları olmayan ve yiyecek hiçbir şeyleri kalmayan takım çöküşün eşiğinde.

İşte Survivor 3. Bölüm Tanıtımı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*