Survivor 2016 4. Bölüm Tanıtımı ve Önceki Bölüm Özeti

Survivor 2016 4. Bolum Tanitimi ve Onceki Bolum Ozeti Resim
Survivor 2016 4. Bölüm Tanıtımı ve Önceki Bölüm Özeti

Zorlu yarışmaları ve bir o kadar ada hayatı ile herkesin ilgisini çeken Survivor 2016’da yavaş yavaş takımlar şekilleniyor. Ayrıca takımlar gruplaşmalar da baş göstermeye başladı denebilir. Survivor 2016 ünlüler takımı ise dokunulmazlık oyununu kazandıkları için yeni bir yarışmacı alma hakkı kazandı. Ünlüler takımına eklenen yeni yarışmacı Survivor Seda Tetik olarak SMS oyları ile belirlendi. Yani artık ünlüler takımı gönüllülerden bir kişi daha fazla; tam 11 kişi.

Survivor 2016 3. Bölüm Özeti

Bireysel Dokunulmazlık Oyunlarını Gönüllüler Kazandı!

Geçtiğimiz bölümde bireysel dokunulmazlık oyunları oynandı. Bayanlar ve erkekler arasında ayrı ayrı yapılan bireysel dokunulmazlık oyunlarının her ikisini de Survivor 2016 gönüllüler takımında yer alan yarışmacılar kazandı. Bayanlarda bireysel dokunulmazlığı alan Survivor Damla Can, erkeklerde ise Survivor İbrahim Giydirir oldu. Dokunulmazlığı alan isimler Survivor 2016 kuralları gereğince 2 hafta dokunulmaz olma hakkı kazandı. Böylelikle Damla ve İbrahim 2 hafta boyunca arkadaşları tarafından elemede yazılamayacak.

Ünlüler Takımı 4 – 0’lık Seri Yakaladı!

3. bölümde takımlar bir ödül oyunu daha oynadı. Kazanan takımın ödülü ise balık tutma ekipmanları olacaktı. Survivor ünlüler takımı bu ödül oyununu da kazanarak balık tutma takımını adasına götürdü. Üstelik bu defa 10 – 4 gibi farklı bir skor karşımıza çıktı. Ünlüler takımı şu ana kadar oynanan tüm oyunları kazandı. Hem dokunulmazlık oyununu hem de ödül oyunlarını kazanan ünlüler 4 – 0’lık bir seri yakalayarak gönüllüler takımına henüz galibiyet sevinci yaşatmadı.

Survivor 2016 4. Bölüm Tanıtımı

Survivor 2016 4. bölümde her iki takımda da gerginlikler ön plana çıkıyor. Özellikle oyun sırasında yarışmacıların kendi takım arkadaşları ile tartışma içerisinde olması dikkatleri çekiyor. Gönüllüler takımında Semih ve Serkay arasında ödül oyunu oynanırken büyük bir gerginlik yaşanıyor.survivor-2016-gonulluler-takiminde-gerginlik-resim

 

İşte yeni bölümde neler olacağı hakkında bilgiler veren Survivor 2016 4. bölüm fragmanı;

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*