Survivor 2016 5. Bölüm Tanıtımı ve Dünün Özeti

Survivor 2016 5. Bolum Tanitimi ve Dunun Ozeti Resim
Survivor 2016 5. Bölüm Tanıtımı ve Dünün Özeti

Survivor 2016 macerası kaldığı yerden devam ediyor. Artık ünlüler takımı Seda Tetik’in kadroya dahil olması ile 11 kişi. SMS oyları ile yarışmaya katılan Survivor Seda Tetik, Survivor tarihine bakıldığında bir ilkle yarışmanın içine girdi. Takım kadroları tamamlanmış olmasına rağmen bu sezon Survivor’da bir ilk gerçekleşti ve 4 aday arasından 2 yarışmacının daha Survivor’da yarışma hakkı kazanacağı açıklandı. Tabi yarışmacıların Survivor 2016 içerisinde yer almasına karar verecek mecra halk olarak belirlendi. Rakiplerine göre en fazla SMS oyunu alan ve yarışmacı olmaya hak kazanan kişi Seda Tetik oldu.

Survivor 2016 4. Bölüm Özeti

4. bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı yine bir ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Ödül ise 2,5 kg mercimek ve yarışmacı başına 2 adet patatesti. Her iki takımda ödülü kazanmak adına kıyasıya yarıştı. Ayrıca Survivor 2016 gönüllüler takımı bu ödül oyununu kesinlikle kazanmak zorundaydı. Çünkü hem çok açlardı hem de Survivor başladığından bu yana ünlüler takımına karşı tek bir galibiyet bile alamamışlardı.

Survivor Gömüllüler Takımı Şeytanın Bacağını Kırdı!

Gönüllüler takımı sonunda ödül oyununda galip geldi ve Survivor 2016 ünlüler takımına karşı ilk galibiyetini aldı. Ödül oyunu sırasında her iki takımda da dikkat çeken durumlardan biri yarışmacıların yavaş yavaş birbirlerine tahammül sınırlarını aşmaya başlamaları oldu. Özellikle ünlüler takımında Survivor Nagihan ve Yunus Günçe arasında oldukça ciddi bir tartışma yaşandı. Gönüllüler takımının daha fazla adapte olarak çıktığı ödül oyunu 10 – 6 skorla gönüllülerin üstünlüğü ile bitti.

survivor-2016-takimi-dokunulmazlik-oyunu-resim

Survivor 2016 5. Bölüm Notları

Yeni fragmanda siz de göreceksiniz ki, Survivor 2016 ünlüler takımı içerisinde çatlamalar başladı. Takımın büyük bir bölümü bazı yarışmacı ya da yarışmacılara karşı tavır alma yönünde ilerliyor. Özellikle Survivor Eda adada yalnız kalacak duruma kadar geldi. Diğer yarışmacıların tamamının Eda ile sorun yaşadığı ve doğal olarak cephe alığı görülüyor.

survivor-2016-yeni-bolum-resim

Survivor 2016 Yeni Bölüm 2. Dokunulmazlık Oyunu

Survivor başladığından beri 2. dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bu defa da herhangi bir yarışmacı elenmeyecek. Geçtiğimiz salı günü yapılan konseyde olduğu gibi yeni bir yarışmacı daha dokunulmazlık oyununu kazanan takıma yani Survivor 2016’ya katılacak.

Geçtiğimiz hafta Survivor Seda Tetik, dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandığı için ünlülere katılmıştı. Geride kalan 3 adaydan en fazla SMS oyunu alarak Survivor’a girmeyi hak eden isim de Survivor 5. bölüm dokunulmazlık oyununu kazanan takıma dahil olacak. Açıkçası adaylardan Mehmet’in diğer rakiplerine göre fazla SMS alarak Survivor 2016’da yer alacağı düşünülüyor. Yine de Acun Ilıcalı SMS sonuçlarını açıklamadan kesin konuşmak mümkün değil.

Survivor 2016 5. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*