Survivor 2016 6. Bölüm Tanıtımı ve Dünün Özeti

Survivor 2016 6. Bolum Tanitimi ve Dunun Ozeti Resim
Survivor 2016 6. Bölüm Tanıtımı ve Dünün Özeti

Tabir yerinde ise yeni sezon Survivor 2016 yarışmasında taşlar yerine oturmaya başladı. Ünlüler ve gönüllüler takımında yarışmacılar arasında ufak çaplı da olsa gerginlikler söz konusu. Özellikle oyunlar sırasında kazanma hırsı fazla olan yarışmacılar oyunu kaybeden takım arkadaşlarına tahammül edemez duruma kadar geldi. İlerleyen günlerde takımlarda gruplaşmalar meydana gelebilecek gibi gözüküyor. Ünlüler takımında herkesin Survivor Eda’ya karşı cephe alması ve Survivor Semih’in de takım arkadaşlarından ayrı takılması kopmaların başladığına işaret ediyor.

Survivor 2016 5. Bölüm Özeti

5. bölüm dokunulmazlık oyununa sahne oldu. Takımlar dokunulmazlık oyununda kendi takımlarına yeni bir yarışmacının katılması için savaştı. Oldukça zorlu bir dokunulmazlık oyununda yarışmacılar rakip takımlara karşı bireysel olarak yarıştı. Bilindiği gibi daha önceki dokunulmazlık oyununda Survivor 2016 ünlüler takımı galip gelmiş ve SMS oylarında en fazla oyu alan Survivor Seda Tetik’i kadrosuna katmıştı.

Survivor’ın 5. bölümünde dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor ünlüler takımı ise geride kalan adaylar arasından Yağmur’u bünyesine kattı. Bu şekilde Survivor ünlüler ve gönüllüler takımları tamamlanmış oldu. Haftaya yapılacak dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ile elemeler başlayacak. Kaybeden takım kendi takımından birine veda etmek zorunda kalacak.

Bugünkü dokunulmazlık oyunu ise bir kez daha ünlüler takımının oldu. Survivor adayı 3 kişiden en fazla oyu alan isim Yağmur, ünlülerin kadrosuna girerek yarışmacı sayısını 12’ye çıkardı. Survivor 2016 gönüllüler takımı da 10 kişide kalmaya devam etti. Bu şekilde artık Survivor 2016 yeniden başlıyor. Survivor’a katılacak yarışmacılar tamamen belirlenmiş durumda. Bundan sonra yeni biri ya da birileri Survivor’a giriş yapmayacak.

Survivor Serkan’ın Yerine Mehmet Girdi!

Survivor Serkan bacağından yaşadığı sakatlık nedeniyle MR için hastaneye gönderilmişti. Serkan’dan alınan kesin haber tekrar Survivor 2016’ya dönemeyeceği oldu. Serkan’ın yerine ise otomatik olarak Survivor 2016 yarışmacısı olan isim Mehmet olarak belirlendi.

survivor-2016-serkan-yerine-mehmet-girdi-resim

Mehmet’in otomatikmen Survivor’a dahil olmasının nedeni adaylar arasında yer alan Alper’in de sağlık nedeniyle adaylıktan çekilmek zorunda kalması oldu. Bunun ardından ise tek bir aday yani Yağmur Özdemir geriye kalan isim olduğu için ünlüler takımına dahil katıldı.

Survivor 2016 6. Bölümden Notlar

Ünlüler takımı yeni kadrosuyla Survivor’a yeniden başlıyor demek mümkün. Ancak Survivor 2016 yeni bölüm ünlüler takımında yaşanan şiddetli gerilim ile ekranlara gelecek. Yılmaz Morgül ve Ezgi Avcı arasında ipler kopuyor. Bu durum diğer yarışmacılara da yansımış durumda. Takım bölünmelerin meydana gelmesi an meselesi.

survivor-yilmaz-morgul-ve-ezgi-avci-arasinda-gerginlik-resim
survivor-yılmaz-morgül-ve-ezgi-avcı-arasında-gerginlik

Diğer yandan takımda 3 yeni isim Seda Tetik, Yağmur Özdemir ve Mehmet yer alacak. Ünlüler takımı ödül oyununa bu 3 yeni isimle çıkacak. Ödül oyunu ise yine uzun bir parkurdan oluşuyor ve yarışmacılar rakipleriyle birebir olacak şekilde yarışacak. Gönüllüler adasında gündeme gelecek büyük bir olay yok. Onlarda ödül oyununu kazanmak için ellerinden geleni yapmayı amaçlıyor. Ancak Survivor 2016 6. bölüm ödül oyununda kim galip gelecek? bunun için yeni bölümü beklemek zorundayız.

Survivor 2016 6. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*