Survivor 2016 7. Bölüm Tanıtımı ve Dünün Özeti

Survivor 2016 7. Bolum Tanitimi ve Dunun Ozeti Resim
Survivor 2016 7. Bölüm Tanıtımı ve Dünün Özeti

Survivor 2016’da herşey başa alındı. Takımlar tam kadrolarına kavuştu ve artık büyük mücadelede takım dengeleri de tamamen değişti. Survivor 2016 ünlüler takımı artık 12 kişi. Serkan’ın sakatlığı nedeniyle yarışmayı bırakmak zorunda kalması Survivor adayı Mehmet’in direkt olarak ünlüler takımına girmesini sağladı. Diğer yandan iki dokunulmazlık oyununu da kazanan ünlüler, SMS oyları ile Survivor’a katılacak iki yarışmacıyı da bünyesine kattı.

Survivor 2016 Ünlüler Takımına 3 Yeni Yarışmacı

SMS oyları ünlüler takımının 2 yeni yarışmacıyı kadrosuna katmasına olanak sağladı. Tabi yeni yarışmacıların ünlüler takımına geçmesinin başlıca nedeni her iki dokunulmazlık oyununu kazanmaları oldu. Survivor ünlüler yeni yarışmacılar şu şekilde;

1. Seda Tetik

2. Yağmur Özdemir

3. Mehmet

Ünlüler takımı 3 yeni yarışmacı ile yollarına 12 kişi devam ederken Survivor 2016 gönüllüler takımı ise ilk başladığı gibi 10 kişi mücadelesini sürdürecek. Survivor 2016’da yarışmacılar konusunda tüm değişikliklerin ünlüler takımında olduğunu söylemek mümkün.

Survivor 2016 6. Bölüm Özeti

Yeni bölüm yarışmaya zoraki veda etmek zorunda kalan Serkan’ın ünlüler adasına veda etmeye gelmesi ile başladı. Serkan’ın yarışmadan ayrılması takım arkadaşları ile duygulu anların yaşanmasına neden oldu. Neredeyse tüm ünlüler takımının gözlerinden yaşlar aktı.

Daha sonra ise bireysel ödül oyunu vardı. Bireysel dokunulmazlık yarışmasının yapıldığı parkurda gerçekleşen oyunda kazanan BİP uygulaması üzerinden hayranlarından gelen mesajlara bakma hakkı kazanacaktı.

Ödül oyununu kızlarda gönüllüler takımından Gizem Memiç’i yenen ünlüler takımından Nagihan, erkeklerde gönüllüler takımından İbrahim’i yenen ünlüler takımından Avatar Atakan kazandı ve hayranlarının BİP uygulaması üzerinden gönderdiği mesajlara 2 arkadaşlarını da seçerek bakma hakkı kazandı.

survivor-2016-bireysel-odul-oyunu-kazananlari-resim

Bu arada Nagihan kendi takımından Tuğba Özay ve Seda’yı, Avatar Atakan ise İbrahim Yattara ve Yılmaz Morgül’ü yanında götürdü.

Yarışmacı adayı olarak Survivor 2016’ya gelen ve Survivor’a girmeye hak kazanan Mehmet ve Yağmur Özdemir de adaya gelerek ünlüler takımına katıldı.

Ünlüler Takımı Seriyi 6 – 1 Yaptı!

Survivor’da oynanan oyunlar sürekli değişiyor, ama kazanan takım çoğu zaman değişmiyor. Bugün oynanan ödül oyununda Survivor ünlüler takımı bir kez daha kazandı ve ödülü adalarına götürdü. 10 – 7 skorla kazanan ünlüler takımının her yarışmacısı ödül olarak adam başı 4 adet yumurta kazandı. Ödülü kazanan ünlü yarışmacıların her biri bu şekilde önemli ölçüde proteine kavuştu.

Survivor 2016 7. Bölüm Notları

Ünlüler takımında belirli kişiler arasında gerginlikler devam ediyor. Tabi gönüllüler takımındaki Gizem Kerimoğlu hariç diğer 8 kişinin hala Semih’le yıldızları barışmış değil. Hatta barışacak gibi de gözükmüyor.

Öte yandan gönüllüler takımının başı dertte. Olumsuz hava şartları ve gece yağan sağanak yağmur onlara kabus gibi bir gece yaşattı. İşte o geceden bir kare;

survivor-gonulluler-takiminin-zor-anlari-resim

Gece hiç uyuyamadığını söyleyen ve yarış düşünecek halleri kalmadığını belirten Survivor Gizem Memiç, göz yaşlarına hakim olamayarak “Böyle bir gece yok yani” şeklinde konuştu. Gece hem korkmuş hem de üşümüş olacak ki bitkin olduğu fragmandaki halinden den belli oluyor.

survivor-gonulluler-gizem-memic-goz-yaslarini-tutamadi-resim

 

Oyunlardaki mücadeleye gelirsek de bir tarafta ünlüler diğer tarafta gönüllüler ve bir ödül oyunu daha. Survivor 2016 yeni bölüm oldukça önemli bir ödül oyunu ile ekranlara gelecek. Ödül oyununu kazanan takım fragmandan anladığımıza göre bir oyun daha oynayacak ve bu oyunda da başarılı olan yarışmacı Kıbrıs finaline bir adım daha yaklaşacak.

Survivor 2016 7. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*