Survivor 2016 8. Bölüm Tanıtımı ve Önceki Bölüm Özeti

Survivor 2016 8. Bolum Tanitimi ve Onceki Bolum Ozeti Resim
Survivor 2016 8. Bölüm Tanıtımı ve Önceki Bölüm Özeti

Yarışmacıların tamamlanması ile Survivor 2016 en başından devam ediyor. Artık her şey sıfırlanmış durumda. Ünlüler ve gönüllüler takımında henüz kimse elenmedi ve yeni yarışmacılar da takımlara dahil oldu. Gerçi gönüllüler takımı kadrosuna yeni bir isim dahil edemedi, ancak ünlüler takımı 3 yeni yarışmacı ile yoluna devam edecek.

Survivor 2016 Ünlüler Yeni Yarışmacıları Kimler Oldu?

Survivor 2016’da gerçekleşen bir ilk nedeniyle bu sezon Survivor’a iki yeni yarışmacı daha dahil edilmesi kararlaştırılmıştı. Yeni yarışmacılar ise dokunulmazlık oyunlarına kazanan takıma dahil olacaktı. Her iki dokunulmazlık oyununu da Survivor 2016 ünlüler takımı kazandı ve 2 yeni yarışmacı ünlülere geçti. Ancak her şey bununla bitmedi. Serkan Ercan, ayağında yaşadığı sakatlık problemi nedeniyle Survivor’a veda etmek zorunda kaldı. Onun yerine de yarışmacı adaylarından biri ünlülere dahil edildi ve ünlüler takımına 3 yeni yarışmacı girmiş oldu. İşte Survivor 2016 yeni yarışmacılar;

1. Seda Tetik

2. Yağmur Özdemir

3. Mehmet

Survivor 2016 7. Bölüm Özeti

7. bölümde Survivor 2016 yarışmacıları kabus gibi bir geceden çıktı. Geceyi sağanak yağmur altında geçiren yarışmacılardan en çok da barakaları olmayan gönüllüler takımı etkilendi. Özellikle kız yarışmacılar için kabus gibi bir gece olduğunu söylemek mümkün.

Ünlüler Seriyi 7 – 1 Yaptı!

Söz yerindeyse ünlüler takımı durdurulamıyor. Survivor ünlüler takımı seriyi 7 – 1’e getirdi. Bir ödül oyununu daha kazanan ünlüler takımı, ödül olarak World evinde meyve yeme ve bulgur ödülünü kazandı. Ödül oyunu her zamanki gibi her iki takım arasında kıran kırana geçti. Oyun ise 10 – 7 ünlülerin üstünlüğü ile sona erdi.

Survivor Yeni Eleme Sistemi

Konsey gecesinin de yaşandığı Survivor 2016 7. bölüm yeni kurallar ile karşımıza çıktı. Survivor yeni eleme sistemi konseyde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Yeni eleme sistemine göre bundan eleme potasında 3 yarışmacı adayı olacak. Bu adaylar ise şu şekilde belirlenecek.

1. Aday: Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımın kendi arasında yaptığı oylama ile ismi en fazla yazılan yarışmacı ilk aday olacak.

2. Aday: Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımın yapacağı bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim elenmesi için 1 yarışmacının adını söyleme hakkı kazanacak.

3. Aday: SMS oylamasından en çok oyu alarak Survivor haftanın birincisi olan yarışmacı da yine elenmesi için bir yarışmacının ismini söyleyecek.

Bu kurallara göre her hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden takım elenmesi için 3 yarışmacıyı potaya sokmuş olacak.

Survivor 2016 8. Bölüm Notları

Survivor’da sular durulmuyor. Bu defa ünlüler takımında karışıklıklar söz konusu. Survivor 2016 yeni bölüm içerisinde Yılmaz Morgül’den dert yanan yarışmacıların olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra bir ödül oyununa daha tanıklık edeceğiz. Acaba yeni ödül oyunu da yine ünlüler kazanarak seriyi 8 – 1 mi  yapacak, yoksa gönüllüler takımı uzun süreden sonra bir ödül oyunu kazanarak derin bir nefes mi alacak?

İşte Survivor 2016 8. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*