Survivor 2016 Gönüllüler Efecan Dianzenza Kimdir?

Survivor 2016 Gonulluler Efecan Dianzenza Kimdir Resim
Survivor 2016 Gönüllüler Efecan Dianzenza Kimdir?

Survivor 2016’nın başlamasına çok az bir süre kala neredeyse tüm hazırlıklar tamamlandı. Ünlüler takımı da gönüllüler takımı da büyük bir mücadele içine girmek için gün sayıyor. Her iki takımda da oldukça ilginç yarışmacılar bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde her iki takımın tamamı açıklandı ve takım yarışmacılarından bazıları herkesi şaşkına çevirdi.

Ütopya Semih Survivor 2016’da!

Herkesi şaşkına çeviren yarışmacıların en dikkat çekeni belki de Ütopya Semih oldu. Ütopya evinde sergilediği farklı karakteri ile pek çok kişi tarafından sevilen ve aynı zamanda bir o kadar kişi tarafından sevilmeyen Semih, Survivor 2016 gönüllüler takımın en bomba ismi olarak karşımıza çıktı.

Tabi şaşırtan yarışmacı sadece Semih Öztürk değildi. Ütopya Serkan’ın ünlüler takımında İşte Benim Stilim Nihal Candan’ın ise gönüllüler takımında yer alması şaşırtıcı olan diğer gelişmelerden oldu.

Survivor için gün saymaya devam ederken bizlerde gönüllüler takımından bir yarışmacıyı daha sizlere tanıtmak istiyoruz. Bu yazımız içerisinde Survivor Efecan Dianzenza kimdir? Survivor’da nasıl bir performans gösterebilir? bunlara bakacağız.

Survivor 2016 Efecan Dianzenza Kimdir?

Efecan Dianzenza 14 Temmuz 1990 doğumlu yani 26 yaşındadır. Melez olan Dianzenza’nın babası bir İngiliz, annesi ise Türk’tür. 3 yaşından beri İzmir Karşıyaka’da yaşamış ve Karşıyakaspor’un alt yapısında top koşturmuştur. 14 yaşına geldiğinde ise ilk transferi gerçekleşmiş ve Antalyaspor alt yapısına transfer olmuştur.

Survivor Efecan Dianzenza hayatını sadece futbolla sürdürmemiş aynı zamanda müzik sektörüne de el atmıştır. Kendi evine müzik stüdyosu kuran Dianzenza, bu stüdyoda birçok şarkı yapmış ve daha sonra müzikte daha önemli yerlere gelmek amacıyla İstanbul’un yolunu tutmuştur. İstanbul’a yerleştikten sonra sadece müzikle devam etmemiştir. Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediye Spor’da futbolculuğunu sürdürmüştür.

survivor 2016 efecan dianzenza gonulluler resim

Üniversite eğitimine ise Anadolu Üniversitesi Antrenörlük Bölümü’nü kazanarak başlamıştır. Başarılı sporcu üniversiteyi kazandıktan futbol hayatına son vermiş ve 2010 yılında düzenlenen Model of Models yarışmasına katılarak burada 1.’liği elde etmiştir.

Bunların yanı sıra Efecan Dianzenza biyografi geçmişi bize kendisinin ülkemizi yurt dışında da temsil ettiğini göstermektedir. Model of Models yarışmasının birincisi Dianzenza, Mister International yarışmasında ise dünya 6.’lığını elde etmiştir. Yarışmalarda aldığı başarılı sonuçlar ve düzgün fiziği kendisini mankenlik mesleğini devam ettirmeye yöneltmiştir.

Survivor 2016 Efecan Dianzenza Resimleri

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*