Survivor 2016 Ünlüler Seda Tetik Kimdir?

Survivor 2016 Unluler Seda Tetik Kimdir Resim
Survivor 2016 Ünlüler Seda Tetik Kimdir?

Herkesin bildiği gibi bu sezon Survivor 2016 bir ilke imza attı. Bu zamana kadar her dokunulmazlık oyunu kaybeden takımdan bir kişinin yarışmaya veda etmesi ile sonuçlanıyordu. Ancak yeni sezonun ilk dokunulmazlık oyununda bu defa Survivor’da bir yarışmacı elenmedi. Bunun yerine dokunulmazlığı kazanan takım kadrosuna yeni bir yarışmacı katma şansını elde etti. Survivor 2016 yeni yarışmacı adayları programın yayına girdiği ilk gün izleyicilere tanıtıldı.

Survivor 2016 İçin 4 Yeni Yarışmacı Adayı

Survivor’ın başladığı ilk gün yapılan dokunulmazlık oyunundan sonra aynı gün ilk konseyde yapıldı ve konseyde yeni yarışmacıların kimler olduğu tanıtıldı. Survivor 2016 yeni yarışmacı adaylarının 2’si erkek 2’si ise bayandı. Yeni yarışmacı adayları şu şekildeydi.

Survivor 2016 Yeni Yarışmacı Adayları

1. Mehmet

2. Yağmur Özdemir

3. Seda Tetik

4. Alper Deniz

survivor-2016-yeni-yarismaci-adaylari-resimleri

Adayların belirlenmesi ardından sıra hangisinin ünlüler takımına gireceğini belirlemeye geldi. Bunu belirlemek içinse yarışmacılardan birinin SMS’lerden en fazla oyu almasını beklemek gerekiyordu. Pazar gününden Salı gününe kadar SMS ve TV8 yan ekran uygulaması ile oylar gönderildi. 9 Şubat Salı günü yapılan ada konseyinde ise SMS’lerden en fazla oyu alarak Survivor 2016’ya dahil olacak ilk yarışmacı belli oldu. Bu isim Seda Tetik’ti.

Survivor 2016 Yeni Yarışmacı Seda Tetik

Ünlüler ve gönüllülerin bir arada olduğu ada konseyinde noterden aldığı sonuçları açıklayan Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyununu kazanan Survivor ünlüler takımına dahil olacak ismin Seda Tetik olduğunu belirtti. Seda Tetik dışında geride kalan diğer 3 yarışmacı Mehmet, Yağmur ve Alper ise bir sonraki oylamayı beklemek zorunda kaldı. Hafta sonuna kadar yapılacak olan oylamada Survivor 2016’ya ikinci ve son isim olarak bir yarışmacı daha dahil olacak. Tabi bunu 3 yarışmacıdan hangisinin daha fazla oy aldığı belirleyecek.

survivor-unluler-takimi-seda-tetik-resim

Henüz başlarında olduğumuz Survivor 2016 Seda Tetik ile ünlüler takımı sayısını 11’e yükseltmiş durumda. Yani kadrolara baktığımızda ünlüler toplamda 11 kişi, gönüllüler ise 10 kişi olarak yarışmaya devam edecek. Yarışmaya son katılan isimden sonra kadrolar tamamlanacak ve bunun ardından yapılacak ada konseyleri eleme konseyleri olacak.

Şimdi Survivor 2016’nın çiçeği burnunda yarışmacısı Seda Tetik Kimdir? daha yakından bakalım ve sizlere kendisi hakkında bilgiler vermeye çalışalım.

Survivor 2016 Seda Tetik Kimdir?

10 ocak 1989 doğumlu olan Survivor Seda Tetik, Ankara’da dünyaya gelmiştir. Spora yatkın bir olduğunu ifade eden Tetik, Beden Eğitimi Öğretmenliği mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra 1 yıl kadar öğretmenlik yapmış ve daha sonra bilinmeyen nedenlerden dolayı öğretmenlik yapmayı bırakmıştır. 5 yaşından itibaren judo yaptığını belirten yeni Survivor, yaklaşık 19 yıl kadar bu sporu profesyonel olarak yapmaya devam etmiştir.

survivor-2016-unluler-takimi-seda-tetik-resim

Seda Tetik ilgilendiği sporda şu an yönetici olarak çalışsa da haftanın 6 günü aktif olarak spor yapan bir kişilik. Sabahları saat 06:00’da kalkıyor ve Belgrad ormanına koşuya gidiyor. Sportmen yönüyle arkadaşlarını da etkilemiş ve çevresindeki birçok kişi artık kendisi gibi aktif olarak spor yapıyor.

Kariyerine modelliği de sığdıran Survivor Seda Tetik katalog çekimlerinden saç ve yüz modelliğine kadar pek çok projede yer almış. Ayrıca kendisini Fear Factor ve Ben Bilmem Eşim Bilir programlarından da tanıyoruz. İşte Seda Tetik’in Fear Factor yarışmasından bir görüntü;

survivor-seda-tetik-fear-factor-resim

 

Hatta Ben Bilmem Eşim bilir yarışmasına katıldığı sırada hakkında Cast ajasından seçildiği konusunda birtakım spekülasyonlar çıkmış ve dedikodular uzun süre gündemi işgal etmişti. Ben Bilmem Eşim Bilir’in de yarışmacılarını cast ajanslarından seçtiği haberleri o dönemlerde oldukça konuşulmuştu. Kendisinin cast ajansından seçilip seçilmediği konusunda net bir bilgi yok. Ancak sadece sporcu kimliği düşünülerek bile Survivor yarışmacı adaylarına alınmış olduğu ve geçmişinin pek fazla önemsenmemiş olacağı ihtimaller arasında. Sizlere Survivor Seda Tetik’in bir de Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasındaki görüntüsünü sunalım.

seda-tetik-ben-bilmem-esim-bilir-resim

Survivor 2016 Yeni Yarışmacı Seda Tetik Yaşı, Boyu ve Kilosu

Seda Tetik yaşı: 27

Seda Tetik boyu: 1.68 m

Seda Tetik kilosu: 54 kg

Seda Tetik burcu: Oğlak

Seda Tetik SMS oylamaları ile Survivor ünlüler takımının en yeni ismi konumunda. Sporcu ve kondisyon yüklü yapısı ile ünlülere katkı sağlayacak gibi görünüyor. Survivor 2016 başlayalı sadece birkaç gün oldu. Bu demektir ki Seda, takımın adaya ve birbirine alışma sürecine geç kalmadı. Yani çok fazla şey kaybetmediğini ve Survivor yarışmasını takım arkadaşları ile hemen hemen aynı zamanda başladığını söylemek mümkün. Şimdi sıra Seda’da. Ne kadar Survivor’a devam edecek ve nasıl bir performans gösterecek? Kendisini bir spartalı olarak tanımlayan Seda Tetik ve oyunlardaki başarısı Survivor 2016’nın ilerleyen bölümlerinde ekranlarda olacak.

Survivor Seda Tetik Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*