Survivor 2016 Ünlüler Yağmur Özdemir Kimdir?

Survivor 2016 Unluler Yagmur Ozdemir Kimdir Resim
Survivor 2016 Ünlüler Yağmur Özdemir Kimdir?

Her yazımızda belirttiğimiz gibi bu yıl Survivor tarihinde bir ilk yaşandı. İlk defa takım kadrolarının belli olmasının ardından 2 yarışmacı adayının Survivor 2016 yarışmasına katılacağı açıklandı ve bunun için 4 yarışmacı adayı belirlendi. Survivor’a sonradan girecek 4 kişiden hangisinin yarışmaya dahil olacağına ise halk karar verecekti.

Survivor 2016 Yeni Yarışmacılar SMS Oyları ile Belirlendi!

Öncelikle Survivor 2016 yarışmacıları arasına girmeye SMS oyları ile hak kazanacak olan 4 yarışmacı adayını tekrar hatırlayalım.

1. Seda Tetik

2. Yağmur Özdemir

3. Alper Deniz

4. Mehmet

survivor-2016-yarismaci-adaylari-resim

Yarışmacıların Survivor’a girmesi için SMS ve TV8 yan ekran üzerinden kullanılan oylar baz alındı. Tabi yarışmacıların hangi takıma gireceğini ise dokunulmazlık oyunu belirleyecekti. Bu bağlamda adada iki dokunulmazlık oyunu oynanacak ve Survivor tarihinde ilk defa bir dokunulmazlık oyunu sonucunda adadan bir yarışmacı elenmeyecek, aksine yeni bir yarışmacı Survivor 2016 yarışmacıları arasına girecekti.

İlk dokunulmazlık oyunu oynandı ve kazanan Suvivor 2016 ünlüler takımı oldu. Hal böyle olunca en çok SMS oyu alan ilk yarışmacı ünlüler takımına girdi. Bu isim ise Survivor Seda Tetik olarak karşımıza çıktı. İlk yarışmacının belirlenmesinin ardından sıra ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takımı öğrenmeye geldi. Ancak iki dokunulmazlık oyunu arasında adalarda çok şeyler yaşandı. Özellikle ünlüler adasında birkaç yarışmacının sakatlıkla karşıya karşıya kaldığını söylemek mümkün. Hatta bazı sakatlıklar oldukça ciddi sonuçlar doğurdu ve Serkan MR için hastaneye gönderilmesinin ardından doktor kontrolünden geçerek Survivor 2016’ya devam edemeyeceği açıklandı.

Ünlüler takımı birçok oyunu kazanmasına karşın sakatlıklarla stresli zamanlar yaşadı. Bu sakatlıklar sonucunda Survivor Serkan elendi, daha doğrusu yarışmaya veda etmek zorunda kaldı desek daha doğru olur. Serkan’ın Survivor’a veda etmesi yarışmacı adaylarından Mehmet’in Survivor 2016’ya direkt olarak dahil olmasına neden oldu. Çünkü diğer erkek aday Alper’in de sağlık sorunu yüzünden yarışmadan ayrılmak zorunda olduğu belirtildi.

Yaşanan bu olaylar sonucunda ise SMS oylamasına tek kişi Yağmur Özdemir kalıyordu. SMS oylamasına tek başına çıkacağı kesinleşen Yağmur direkt olarak Survivor 2016’ya katılma şansını elde etti.

Bu yazımızda sizlere Survivor’ın en yeni yarışmacısı Yağmur Özdemir hakkında bilgiler vereceğiz. Nasıl bir performans göstereceği çok merak edilen Yapmur’un ünlüler takımında neler yaşayacağı da büyük bir merak konusu.

Survivor 2016 Yağmur Özdemir Kimdir?

4 yarışmacı adayı arasından biri olarak yarışmaya katılma mücadelesine giren Survivor Yağmur Özdemir, 20 yaşında. İzmir’de tek başına yaşayan Özdemir, aynı zamanda bir öğrenci. Eğitimini Celal Bayar Üniversitesi’nin Gıda Mühendisliği Bölümü’nde sürdüren çiçeği burnunda Survivor, 2. sınıfta okuyor. Yeni yarışmacının ailesi ise Ankara’da yaşıyor.

survivor-2016-unluler-takimi-yagmur-ozdemir-resim

Yağmur Özdemir, aday olarak katıldığı Survivor konseyinde yarışmaya girmeyi çok istediğini ve kendine çok fazla güvendiğini belirtmişti. Ayrıca hızına da güvenen Yağmur’un parkur yarışlarında etkili olacağı düşünülüyor.

Survivor 2016 Yağmur Özdemir Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*