Survivor 2016 Yeni Yarışmacısı Kim Olacak?

Survivor 2016 Yeni Yarismacisi Kim Olacak Resim
Survivor 2016 Yeni Yarışmacısı Kim Olacak?

Survivor 2016 bu yıl da yine ilklere tanıklık edecek demiştik ve öyle oldu. Acun Ilıcalı Survivor 2016 ilklerini açıklamaya başladı. 7 Şubat akşamı saat 20:00’da ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Survivor, izleyicilerini daha şimdiden meraklandırmış durumda.

Survivor 2016’da Yeni Yarışmacı

Herkes tüm kadrolar açıklanmış ve yarışmacılar belirlenmiş derken Survivor 2016 ünlüler ve gönüllüler takımının yeni bir yarışmacıyı daha kadrolarına dahil etme durumu gündeme geldi. Survivor 2016’da yeni yarışmacı haberi programın ilk fragmanı ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

survivor-2016da-yeni-yarismaci-resim

Survivor 2016’nın yeni yarışmacısını alma hakkı ilk oyunu kazanan takıma verilecek. Tabi kazanan takım bu yarışmacıyı direkt olarak takımına dahil etmeyecek. Çünkü yeni yarışmacı adayları tam 4 kişi ve bu 4 kişiden biri ilk oyunu kazanan takıma geçecek. Bu şekilde kazanan takım ekstradan bir yarışmacı kazanmış olacak ve bu takımın yarışmacı sayısı 11’e yükselecek.

4 yeni yarışmacı arasından kimin nasıl seçileceği konusunda henüz bir bilgi verilmemiş. Bu durum muhtemelen ilk ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak. Yani kazanan takımın 4 yeni Survivor yarışmacı adayını nasıl seçebileceği ada konseyinde belli olacak. Kim bilir belki de 4 yarışmacı adayından hangisinin Survivor’a katılacağı SMS oyları ile belirlenecek. Söylemiş olduğumuz gibi bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Survivor 2016 Yeni Yarışmacı Adayları

Survivor’ın 4 yeni yarışmacı adayı ve bu yarışmacılardan hangisinin ünlüler ya da gönüllüler takımına dahil olacağını sizlere buradan aktarmaya devam edeceğiz.

survivor-2016-yeni-yarismaci-adaylari-resim

1. – Mehmet

survivor-2016-yeni-yarismaci-mehmet-resim

2. – Yağmur

survivor-2016-yeni-yarismaci-yagmur-resim

3. – Seda

survivor-2016-yeni-yarismaci-seda-resim

4. – Alper

survivor-2016-yeni-yarismaci-alper-resim

Yarışmacı adaylarını sizler için yukarıda sıraladık. Dokunulmaz oyununu Survivor ünlüler takımı kazandığı için yeni yarışmacı ünlüler takımına dahil olacak. Yarışmacılardan hangisinin Survivor 2016’da olacağına ise halk karar verecek. Salı gününe kadar SMS oylaması ve TV8 yan ekran uygulaması üzerinden yapılacak oylama ile Survivor’a kimin dahil olacağı ve ünlüler takımının 11. yarışmacısı belli olacak.

Survivor 2016 Yeni Yarışmacısı

Kazanan takımın 4 yarışmacı adayından hangisini kadrosuna kattığını sizlere detaylı bir şekilde aktaracağız. Ayrıca Surivor 2016 yeni yarışmacısı hakkında bilmedikleriniz de yine burada olacak.

Survivor 2016’da yaşanacak ilklerden biri olan yeni yarışmacı haberini Survivor 2016 1. bölüm tanıtımı ile siz de yakından inceleyebilirsiniz. İşte o tanıtımı;

Survivor 2016 1. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*