Survivor İbrahim Yattara Miss Pokou Anlamı Nedir?

Survivor Ibrahim Yattara Miss Pokou Anlami Nedir Resim
Survivor İbrahim Yattara Miss Pokou Anlamı Nedir?

Survivor 2016 birbirinden heyecanlı ve zorlu yarışmaları ile devam ediyor. Her gün en az bir oyun oynayan yarışmacılar, kazanmak için büyük bir mücadele örneği gösteriyor. İlginç yarışmacılarıyla da ilgi çeken Survivor’ın bu yıl öne çıkan yarışmacılarından biri de Survivor İbrahim Yattara. Tam bir Karadeniz aşığı olan Yattara gerek adada gerekse de oyunlarda kazanmasının ardından “Karadenizliyim Ben” demekten kendini alamıyor. İbrahim Yattara son zamanlarda Karadeniz’i dilinden düşürmemesi yanında başka bir söz daha tekrar etmeye başladı. Özellikle oynadığı oyunları kazanmasının ardından kesinlikle bu sözü tekrarlıyor.

Yattara Miss Pokou Ne Demek?

İbrahim Yattara’nın son oyunlarda yarıştığı oyunları kazandıktan sonra dilinden düşürmediği söz “Miss Pokou”. Peki, Yattara Miss Pokou ile ne demek istiyor? merak edenler için bunu açıklamak istedik.

survivor-ibrahim-yattara-miss-pokou-ne-demek-resim

Yattara, belki bilmeyenler olabilir evli bir Survivor yarışamcısı. Aminata Pendessa adında bir eşi olan Yattara, ayrıca Salifou Junior ve Amadu Pokou adında iki çoğuğa sahiptir. Yattara’nın kazandığı oyunların ardından “Miss Pokou” diye bağırmasının sebebi anlaşılacağı gibi “Miss Pokou” şeklinde seslenerek galibiyeti eşine ve kızına armağan etmesidir.

Kazandığı oyunların sevincini kızına seslenerek gösteren İbrahim Yattara, görülen o ki daha çok Miss Pokou diye bağıracak.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*