Tesettür hırka modelleri

pullu Tesettür Hırka Modelleri

Tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri modellerden olan hırkalar oldukça rahat kıyafetlerdir. Ev ortamlarında oldukça rahat olan hırkalar kısa kollu bluzlar giyildiğinde tüm vücudun sarılmasına imkan sağlamasıyla dışarıda da oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Tesettür hırka modelleri çok farklı tasarımlarla göz önündedir. Bayanların ihtiyaçlarını karşılayacak olan örme hırkalar, viskon hırkalar, ince penye hırkalar ve daha pek çok farklı modeliyle birlikte karşımıza çıkan koleksiyonları ile tesettürlü bayanların ilgisini de çekmektedir.

Yeni Sezon Hırka Modelleri

                Bu sezonda uzun hırkalar trend hale gelmiş olan ve tüm bayanlara hitap eden uzun hırka modelleri özellikle tesettürlü bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Diz altına kadar uzanan uzun hırka modelleri spor ve şık bir görünüm sağlamakla birlikte tesettüre uygun bir giyim tarzı olması nedeniyle de popüler hale gelmiştir. Tesettür hırka modelleri için bu sezon en çok öne çıkan renkler arasında sarı ve hardal tonları yer almaktadır. Farklı renklerin yer aldığı hırka koleksiyonlarında haki yeşil ve sarı renkleri göze çarpmaktadır.

Vintage Stili

                Vintage modası öncelikle gelinlik sektöründe başlamış ve nostalji seven kişiler tarafından yoğun bir ilgi görmüştür. Daha sonra tesettür giyime de yansıyan vintage modası oldukça gelişmiştir. Tesettürde farklı ve sıra dışı bir stil yaratılması için belden lastikli hırkalar ve altına giyilecek uzun etekler ya da ekoseli pantolonlarla kombin yaratılabilmektedir.

Tesettür hırka modelleri 2016 resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*