Vanucci mutfak modelleri

Evimizde en çok kullandığımız alanlardan biri de mutfaklardır. Bu açıdan mutfak dekorasyonunun en önemli parçası da mutfak dolapları olmaktadır. Farklı çeşit ve renklere sahip olan Vanucci mutfak modelleri mutfağınızda huzurlu ve mutlu zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Mutfak dolapları aynı zamanda alacağınız mutfak masaları ve sandalyelerle de uyumlu olacak şekilde alınabilmektedir.

Rubino mutfak tip

Sade ancak oldukça göz alıcı olan bu model ile mutfağınızda hoş bir görünüm yaratabilirsiniz. Özellikle vaktinin büyük bir kısmını mutfaklarında geçiren kadınlar için kendilerini iyi hissetmeleri açısından mükemmel bir görünüm yaratan bu mutfaklar parlak ve mat lake seçenekleriyle de zevkinize uygun olarak değişebilmektedir.

Citrino mutfak tipi

Evinizde sadeliği yakalamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz bu mutfak tipleri ile aynı zamanda modern bir görünüm de yakalayabilirsiniz. Kulp bulunmayan kapakları sayesinde daha net bir görünüm sağlayan bu modeller ile hayallerinizdeki mutfağa sahip olabilirsiniz. Parlak modellerin yanı sıra mat modelleriyle de oldukça göz kamaştıran Citrino mutfak tipi ile mutfağınızda kendinizi iyi hissedecek ve mutfaktan çıkmak istemeyeceksiniz. Özellikle açık mutfak salona sahip kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bu mutfak tipleri misafirlerinizin de aklından çıkmayacak bir görünüme sahiptir.

Ambrato mutfak tipi

İnce işçiliği ile göz dolduran bu modeller ile zarif görünümlü bir mutfağa sahip olabileceksiniz. Bunun yanında dolaplardaki çerçeve detayı da mutfağınızda oldukça hoş bir görünüm yaratacaktır. Bunlar dışında da Vanucci mutfak modelleri her türlü zevke ve bütçeye uygun olup mutfağınızın şekline ve bütçenize uygun bir şekilde hizmetinizdedir.

Vanucci mutfak modelleri resimleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here