Yarım toplanmış dalgalı saç modelleri

en güzel Yarım Toplu Saç Modelleri

Daha önce yarım toplanmış dalgalı saç modelleri hakkında pek çok örneğe ulaşmışsınızdır. Elbette k 2015 konseptine uygun olan bu model, pek çok bayan tarafından kullanılmıştır. Yine 2016 sezonunda da yaygın olarak tercih edilirken, sizlere vereceğimiz örneklerden bazılarını seçerek artık yeni modellere merhaba diyebilirsiniz.

Doğal dalgalarınızı şekillendirin

Yarım toplanmış şekli ile doğal dalgalı saçlarınızı isterseniz örgü detaylar ile isterseniz de toka ve aksesuarlar ile toplayarak günlük bir kullanım haline getirebilirsiniz. Elbette ki bunun yanı sıra özel davetler ve gecelerde farklı bir model de oluşturmak isteyebilirsiniz. Bunun için ise modellere direkt olarak görsellerden ulaşarak, en ince ayrıntısına kadar göz atmanız gerekebilir. Sizlerin ilham alarak en iyi şekilleri ortaya koyabilmeniz için, en gözde modelleri ortaya koyduk ve sizlere sunduk. Sunduğumuz yarım toplanmış dalgalı saç modelleri şu şekilde olurken, renk tonları da gerçekten önemli bir yere sahiptir.

Düğün saçı

Yaz aylarında ve bahar aylarında bir düğün davetiniz var ise ya da bir partiye gidecekseniz, biraz daha farklı model uygulayabilirsiniz. Her zaman klasik topuzlar tercih edilse de artık sıkıcı bir hal almaya başladı. Eğer ki saç örgülerinden hoşlanıyorsanız, galeride bulunan örgülü yarım bağlanmış saç stillerine göz atabilirsiniz. Bu topuzlar, yarım toplu saç örgüleri, yarım dalgalı saçlar ve daha fazlası özenle sizler için oluşturulmuştur.Özenle seçilen saç şekillerinden kendinize ve yüz yapınıza uygun olanların seçimlerini yapabilirsiniz.

Yarım toplanmış dalgalı saç modelleri resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*