2016 ilkbahar elbise modelleri

yazlık 2016 Elbise Modelleri

Kadınlar tarafından günlük hayatta ve özel günlerde en sık kullanılan kıyafetlerin başında elbiseler gelmektedir. Çok farklı renk ve model seçeneklerine sahip elbiseler aynı zamanda fiziğinizdeki kusurları kapatmak için de çok ideal seçimler olacaktır. Balık, straplez, m yaka, balon gibi seçeneklerde 2016 elbise modelleri sizin beğenilerinize sunulmaktadır.

Balık elbise modelleri:

Fiziğine güvenen kadınların sıklıkla tercih ettiği balık elbise modelleri mükemmel bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Bunun yanında belinizdeki kıvrımı ve kusursuz vücudunuzu ön plana çıkaracak bu model ile oldukça hoş bir görünüm yaratabilirsiniz. Dikkat çekici görünümünüzle ilgiyi üzerinize toplayacağınız elbiseniz ile çok konuşulacaksınız.

Straplez elbise modelleri:

Omuzlarınızı ön plana çıkaracak ve sizi büyüleyici gösterecek 2016 straplez elbise modelleri özellikle gittiğiniz özel günlerde göz kamaştırmanıza neden olacaktır. Büyük göğüs ölçülerine sahip kadınların rahat edememeleri ve hoş bir görünüm oluşturmamaları dolayısıyla straplez elbiseler çok fazla önerilmemektedir. Bunun yanında çok küçük göğüs ölçüsüne sahip kadınlar için de aynı şekilde çok rahat bir elbise modeli olmamaktadır. Çeşitli renk ve modellere sahip straplez elbiselerde de m yaka, düz yaka gibi seçenekler mevcut bulunmaktadır.

Kabarık elbise modelleri:

Özellikle basen veya kalça bölgelerinde fazlalık olan kadınlar tarafından çok tercih edilen kabarık elbiseler kusurlarınızı örtmeniz ve kusursuz bir görünüme sahip olabilmeniz için en ideal modeller arasında yer almaktadır. Bunun yanında göğüs altından kabaran modeller de bel bölgenizdeki fazlalıkları kapatmak için oldukça uygun modellerdir.

2016 ilkbahar elbise modelleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*