Arda Turan Opet Reklamı Barselona’da Bir Gün

arda-opet-reklami-barselonada-bir-gun-resim
Arda Opet Reklamı Barselona'da Bir Gün

Barcelona top koşturan Türkiye’nin gururu Arda Turan, Opet Petrolcülük A.Ş. ile reklam anlaşması imzaladı. Mizansenin ağır batığı Arda Turan Opet reklamı, aynı zamanda Opet hizmetlerine duyulan özlemin ağır bastığı bir reklam filmi olmuş.

Arda Opet Reklamları Barcelona ve İstanbul’da Çekildi!

Arda Turan’ın Opet için kamera karşına geçtiği reklamlar, Barcelona ve İstanbul’da çekildi. Reklamlarda Arda Turan’ın sempatik ve bir o kadar da özlem dolu oyunculuğu reklamlara ayrı bir hava katmış. Türk futbolunun en büyük gururu olan Arda Opet reklamı markanın kaliteli hizmet anlayışını ön plana çıkarıyor.

barselonada-bir-gun-resim

Barselona’da Bir Gün!

Arda’nın oynadığı reklam filmi “Barselona’da Bir Gün” adıyla ekranlarla buluştu. Başarılı futbolcu arabasıyla şehir içerisinde dolaşırken bir Opet istasyonu karşısına çıkar ve hemen istasyona giriş yapar. Aracına yakıt doldurulduğu sırada WC’ye gitmek isteyen Turan, market bölümünde Türkiye ile özdeşleşen lezzet ve hizmet anlayışı ile karşı karşıya gelir. Opet personelinin güler yüzü ve samimiyeti Arda’yı çok mutlu eder ve istasyondan ayrılacağı sırada yakıt dolduran personel, kendisine bir ayna kokusu vererek “Arda abi özledikçe bakarsın bizi hatırlarsın” der ve Arda istasyondan ayrılır.

arda-turan-opet-reklami-resim

Ertesi gün tekrar Opet istasyonuna gitmek için yola çıkan arda bir önceki gün yakıt aldığı ve Türk misafirperverliği ile karşılaştığı istasyonun yerine harabe bir istasyon bulur. Bankta oturan yaşlı bir amcaya “Opet Nerede” diye soran Arda Turan hayal kırıklığı ile karşılaşır ve aracına binerek ayna kokusunu tekrar aracında asılı görür. Aracının aynasına taktığından beri ayna kokusunun sadece logosunu gören Arda Turan, kokunun arka tarafını çevirdiğinde “Yolun açık olsun Arda, Türkiye hep yanında” yazısı ile karşılaşır. Ve Arda Opet reklamı sonunda hasret dolu bakışlarla aracını sürerek yoluna devam eder.

İşte Yıldız Futbolcu Arda Opet Reklamı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*