Boğa Burcunun 6 Özelliği

boga-burcu-ozellikleri

Sabırlı ve sorumluluk sahibi bir burç olan boğa burcu, varlığı ile dünyaya renk ve zenginlik katar. Etrafındaki insanları mutlu etmekten hoşlanır ve arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek, vakit geçirmek boğa burcu için oldukça önemlidir. Burçlar arasında en insancıl ve sıcak kanlı burç olan boğa, ruhsal varlığa olduğu kadar maddesel varlığa da oldukça bağlıdır.Aşkın yıldızı olan Venüs tarafından yönetilen boğa burcu, aşk için doğru kişi olabilir. İşte hem iyi hem de kötü yönleri ile boğa burcunun en bilinen 6 özelliği…

1)Boğa burcuna, mantığından çok duyguları hakimdir. Dolayısı ile de sanatsal yönü oldukça gelişmiştir. Bir karar aşamasında boğa burcunun kalbini dinlediğine şahit olabilirsiniz.

boga-burcunun-ozellikleri-2

2)Genelde sabit fikirlileri temsil eden boğa burcu, hayatı değişmez bir siyah beyaz tablo gibi görmektedir. Boğalar için genellikle gri renk yoktur.

boga-burcunun-ozellikleri-3

3)Pes etmek, boğa burcunun hayatında pek yoktur. İstediğini alana kadar çalışmaktan ve çabalamaktan vazgeçmeyecektir.

boga-burcunun-ozellikleri-4

4) Kesinlikle konuşkan, cana yakın ve sadık bir burçtur.

boga-burcunun-ozellikleri-5

5) Aşk ilişkileri boğa burcu için önemlidir. Her ne kadar inatçı bir burç olarak görülse de, sevdiği için kuzu gibi birine dönüşebilir.

boga-burcunun-ozellikleri-6
6) Hedefleri doğrultusunda ilerlerken, bu yaptıklarından asla bıkmaz ve sıkılmazlar. Boğa burcu için hayat alternatiflerden çok tek ilişkilerdir. Bu nedenle sevdiğine sadık bir burç olarak sayılabilir. Severse tam sevecektir, boğa burcunun sadakatsizlik gösterdiği pek fazla görülmez.

boga-burcunun-ozellikleri-
7) Etrafları tarafından sevilmeyi çok iyi başarırlar. Bu nedenle onlar için şeytan tüyüne sahip olduklarını söylesek yanlış olmaz. Hem karşı cins, hem de arkadaşları arasında merkezde olmak onlar için çok da zor olmayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*