Büyük beden abiye elbise modelleri

dekolteli Büyük Beden Abiye modelleri

Her ne kadar büyük bedene sahip olan bayanlarımız, kıyafet bulmakta zorlanıyoruz deseler de, günümüz moda tasarımcıları sayesinde, birbirinden farklı büyük beden abiye elbise modelleri bulabilmek mümkün olmaktadır. Artık özel günlerinizde gayet şık bir şekilde boy gösterebilecek, siyah üzeri gümüş taş süslemeleri ile ilgileri üzerinize toplayabileceksiniz.

Dantel abiye

                Gayet şık tasarımlar ile dizayn edilen dantel abiye seçenekleri, beyaz, kırık beyaz, krem ya da bej tonlarda tercih edilebilir. İster mini, ister uzun modeller arasından seçimlerinizi yaparak, balon modellerden de tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tül kumaşlar ile kabartılmış balon abiye modelleri, yine büyük beden abiye tasarımları arasında bulunabilmektedir. Her ne kadar çok fazla tercih edilmese de, göz atmak isteyeceklerinizden bazıları. Diğer modeller ise şu şekilde sizlere sunulabilmektedir.

Düz kesim

                Kesim detayları düz olan, bel ve etek kesim detayları ile sizleri daha şık ve zarif gösterebilecek olan büyük beden abiyeler arasında, bu model tercih edilebilir. Tabi ki siyah bir model, sizleri olduğunuzdan daha ince gösterebileceğinden dolayı mantıklı bir seçim olabilecektir. Gümüş süslemelere sahip olan taşlı bir kemer de bu modeli öne çıkaranlar arasında olurken, yaka kesim detayları ile göğüs dekoltesi verebilmeniz de yine sizlerin seçiminize kalmıştır diyebiliriz. Bunun yanı sıra, omzu açık ya da transparan kumaşlar ile şık bir hale getirilmiş modeller de sizlerin beğenisine sunulanlar arasında olmaktadır.

2016 Büyük beden abiye elbise modelleri resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*