Cam Kavanoz Değerlendirme İçin 12 Öneri

Evinizde bulunan turşu, salça ya da çeşitli ürünler için daha önceden almış olduğunuz ve içindeki bitince de yıkayıp bir kenarda sakladığınız cam kavanozlar mı var? Şimdi onları değerlendirme zamanı… Birbirinden güzel ve orijinal fikirler ile fazla masraf etmeden yepyeni aksesuar ürünleri yaratabilirsiniz. Yine yepyeni bir kendin yap projesi ile karşınızdayız. İşte cam kavanoz değerlendirme için 12 öneri…

1)Banyoda Fazladan Alan Yaratın 

cam-kavanoz-degerlendirme-

Banyo tezgahın üzerinde fazladan yer kaplayan kutu ve şişelerden şikayetçiyseniz aradığınız fikir bu olabilir. İhtiyacınız olan ise tahta parçası, ihtiyacınız kadar kavanoz ve yapıştırıcı. Kulak temizleme pamuğu, makyaj fırçaları, makyaj temizleme pamuğu ve diş fırçalarınızı dağınıklıktan kurtarmak için iyi bir fikir.

2) Mutfak Duvarı Süsleme

cam-kavanoz-degerlendirme-2

Mutfak duvarlarınızın boşluğundan mı şikayet ediyorsunuz? Mutfak aksesuarlarının fiyatları alıp başını gitmişken kendi aksesuarınızı kendiniz yaratmaya ne dersiniz? Yine yukarıdaki mantıkla hazırlanmış, bu kez kavanozların içinde toprağa ve toprağa dikilecek çiçeklere ihtiyacınız olacak. Çok şık görüneceklerinden eminiz…

3)Eski Hatıraları Yaşatın

cam-kavanoz-degerlendirme-3

Büyüklerinizin siyah beyaz fotoğrafları ile evinizde keyifli bir nostalji köşesi yaratmak hiç de zor olmayacak. Kavanozların içerisine yapıştırıcı ile yapıştırıp kapaklarını kapatmanız yeterli. Daha şık bir görünüm için kavanozları da sprey boya ile boyayabilirsiniz.

4) Balkon Süsleme

cam-kavanoz-degerlendirme-4

Hazır bahar gelmişken balkonda bahar havası estirmenin zamanı.

5) Aydınlatma Çözümleri

cam-kavanoz-degerlendirme-5

Aydınlatma için yepyeni bir kendin yap önerisi… Cam kavanozları değerlendirmek istiyorsanız, oturma odanızın aydınlatmasında ufak bir değişiklik iyi gelecek.

6) Dekoratif Mumluk 

cam-kavanoz-degerlendirme-6

7) Deniz Yıldızları ile Süsleme

cam-kavanoz-degerlendirme-7

8) Deniz Kabukları ile Yenilen Kavanozlar

cam-kavanoz-degerlendirme-8

9) Modern Aksesuarlar

cam-kavanoz-degerlendirme-9

10)Mutfakta Yenilik Var

cam-kavanoz-degerlendirme-10

11) Yeni Aydınlatıcılar

cam-kavanoz-degerlendirme-11

12) Kalemlik 

cam-kavanoz-degerlendirme-12

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here