Cezaevine Giren Ünlüler

hapse-giren-unluler-2

Ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin cezaevinde yaşadıkları ve duygularını kaleme aldığı kitabının çıkmasının ardından şöyle bir geçmişe bakalım dedik. Hangi ünlüler cezaevine girdi? Kimler hakim karşısında yargılandı? İşte dünden bugüne cezaevine giren ünlüler…

Deniz Seki 

cezaevine-giren-unluler-

Daha önce 2010 yılında da hapse giren ünlü şarkıcı, 7 ay içeride kaldıktan sonra serbest kalmıştı. Derken 2014 yılında yeniden hakkında yakalama kararı çıktı. Ünlü şarkıcı bir süre saklandıysa da sonunda teslim oldu. Ünlü şarkıcının önümüzdeki yıl tahliye olması bekleniyor.

Tuğba Özay

hapse-giren-unluler-5

Şu sıralar Survivor 2016 Ünlüler takımında yarışan ünlü manken ve şarkıcı Tuğba Özay da cezaevine giren ünlüler arasında yer alıyor. 2007 yılında hapse giren ünlü manken, Ocak 2008 tarihinde özgürlüğüne geri kavuştu. O da içerideyken bir kitap yazmıştı. Kitabının ismi ise Bedel’di.

Doğuş 

hapse-giren-unluler-4

Ünlü şarkıcı Doğuş, 1993 yılında ırza geçmek suçu ile yargılanmış ve 4 ay hapiste kaldıktan sonra dışarı çıkmıştı.

Serdar Ortaç

hapse-giren-unluler-3

Pop dünyasının sevilen ismi Serdar Ortaç’da cezaevine giren ünlüler arasında. Asker kaçağı olduğu 99 yılında ünlü şarkıcı yaklaşık 2 ay hapiste kaldı.

Bülent Ersoy

hapse-giren-unluler-2

Türk müziğinin divası Bülent Ersoy, önce 1980 yılında 45 gün ve ardından birkaç yıl sonra 20 gün olmak üzere iki kez cezaevinde kaldı.

Haluk Levent

hapse-giren-unluler-

Son yıllarda pek ortalarda görünmeyen ünlü şarkıcı, 97 yılında karşılıksız çekleri nedeniyle hapse girmişti. Haluk Levent içeride 10 ay kaldıktan sonra tahliye olmuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*