İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı

güllü İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı

Tesettürlü, kapalı bayanların en çok tercihi olan yazma modellerinin üzerine birde iğne oyaları eklendiğinde daha fazla tercih edilmektedir. Her yıl daha farklı model ve örnekleriyle karşılaştığımız iğne oyası yazma ve tülbentler yeni yılda da birçok modelleriyle bayanların karşısına geliyor. Eskilerden günümüze kadar etkisini hala koruyan örgü işleri çeyizlerin gözdesi olmaya devam ediyor. El beceriniz ve merakınız varsa kolaylıkla tamamlayacağınız iğne oyaları çeyizinizde güzel yerler kaplamaya devam edecektir.

El becerinizi arttırmak için yapacağınız bu çalışmalar hem sizler için aktivite hem de maddi kazanç niteliğindedir. Kendinizi geliştirdiğinizde iğne oyası yazma modellerinin yapılışları hakkında bilgi sahibi olacağınız gibi zor örneklerin de kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yolun başında iseniz kolay örneklerle başlamak ve kendinizi sıkmamaktır.

 

Önümüzdeki yılın modası, göz bebekleri niteliğindeki örnekleri topladık, bir araya getirdik ve sizlere albüm niteliğini hazırladık.  Renk renk yazma modellerinin yanında zarif beyaz yazmalar ve çeşit çeşit iğne oyası yazmalarını da sizler için derledik. Yazmanızın modeline göre mutlaka örnek bulabilirsiniz. İster çeyize ister ticari amaca yönelik yapacağınız modeller için tek ihtiyacınız olan biraz el becerisi ve sabırdır. Sonuçları muhteşem olacak bu el işlemeleri sizi geliştirirken aynı zamanda işe olan hevesinizi de arttıracaktır. Paylaştığımız görsellerden birçok örnek çıkarabileceksiniz. Görsellerden faydalanarak yeni modeller yapabilir ve çeyizlerinize bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

 

İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*