İntema mutfak modelleri

beyaz İntema Mutfak Modelleri

Kadınların günün her saat diliminde sıkça kullandıkları mutfaklar şık tasarımlarıyla ve tazıyla evin en güzel bölümü olmayı başarmaktadır. Özellikle son zamanlarda mutfaklara verilen önemler ile mutfaktaki kaliteye ve hijyene oldukça dikkat edilmektedir. Kadınların en sık tercih ettikleri modellerden olan intema mutfak modelleri evinizde lüks bir görünüm oluşturacaktır.

Molta Mutfak Modelleri

Mutfağınızın şıklığını ahşabın sıcaklığı ile yapmak istiyorsanız molta mutfak modellerini tercih edebilirsiniz. Molta’da kullanılan malzemenin doğal sıcaklığı ve uyumluluğu ile mutfağınızda sade, duru ve hoş bir görünüm oluşmaktadır. Böylelikle mutfağınızda zaman geçirmek artık sizin için çok daha huzur verici olacaktır. Özellikle ahşabın klasikliğini modern bir görünüme kavuşturmasıyla da molta en sık tercih edilen modeller arasında olmayı başarmıştır.

Solido Mutfak Modelleri

Kullandığı akrilik dolap kapaklarıyla kusursuz ve harika bir görünüm sunan solido mutfak modelleri sağladığı işlevleriyle de bayanları kendine hayran bırakmaktadır. Özellikle ergonomik ve kullanışlı olmasıyla birlikte şık görüntü sunması mutfağınızda size kolaylık sağlayacaktır. Beyaz, krem ve siyah renklerde bulunan solido, intema mutfak modelleri arasında en sık tercih edilenler arasındadır.

Goldie Mutfak Modeli

Mutfağınızda ferah ve taze bir görüntü sunacak olan goldie mutfak modeli okaliptüs ağacının özgün dokusu ve doğal ışıltısıyla kadınların oldukça hoşuna gitmektedir. Bilhassa sedefli yansımalarıyla girdiği mekanlara şıklık katmaktadır. Farklı tasarımıyla iddialı bir tarzı olan goldie mutfağınızda farklı bir esinti yaratacaktır.

2016 İntema mutfak modelleri resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*