İşte Benim Stilim Elenen Yarışmacı Kim Oldu? 18/03/2016

Iste Benim Stilim Elenen Yarismaci Kim Oldu Resim
İşte Benim Stilim Elenen Yarışmacı Kim Oldu?

Ekranların moda programı İşte Benim Stilim, bir eleme gecesi ile yarışmacılardan birine daha veda etti. Peki, 18 Mart tarihli yayında İşte Benim Stilim elenen yarışmacı kimdi? cevabı yazımızda.

Eleme Gecesinin Konuğu Safiye Soyman

18 Mart tarihli yayında İşte Benim Stilim’in özel konuğu Safiye Soyman’dı. Ünlü sanatçı yeni şarkıları ile geceye renk katarken yarışmacılara yaptığı yorumlarla dikkatleri üzerine çekti. Adeta bir moda ikonu gibi yarışmacıları yorumlayan Soyman, moda konusunda jüriler kadar başarılı olduğunu gösterdi.

Eleme Gecesi Konsepti “Gelin Olmuş Gidiyorsun”

İşte Benim Stilim yarışmacıları “Gelin Olmuş Gidiyorsun” gecenin konsepti ile birer melek gibiydi. Her biri beyazlara bürünen kızlar, kendileri için en uygun gelinliği giyerek jüri karşısına çıktı ve elenmemek için yüksek puan almaya çalıştı. Eleme gecesi konseptinin en ilginç ismi ise Tuğba İldiz oldu. O hariç diğer tüm kızlar beyaz gelinlik giyerken İldiz, farklı gözükmeyi düşünmüş olacak ki siyah gelinlikle podyuma çıktı.

tugba-ildiz-siyah-gelinlik-resim

İşte Benim Stilim Elenen Yarışmacı Dilara Yaşar

Bir eleme gecesi daha yaşanan İşte Benim Stilim’de yarışmaya veda eden isim Dilara Yaşar oldu. Eleme gecesinde en çok puanı alan isim Aycan Ocakverdiyeva oldu. En düşük puanı alan ise Dilara Yaşar’dı. Hem en düşük puanı alan hem de jürinin oylaması ile elenmesi istenen isim gecenin sonunda belirlenerek İşte Benim Stilim elenen yarışmacı Dilara Yaşara olarak kayıtlara geçti. Puan tablosu ve eleme anını aşağıda görebilirsiniz.

İşte Benim Stilim Eleme Gecesi Puan Tablosuiste-benim-stilim-eleme-gecesi-yarismacilarin-puanlari-resim

18 Mart İşte Benim Stilim Eleme Anı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*