Keşke Evlenselerdi Dediğimiz Ünlü Çiftler

eski-unlu-ciftler-4

Onların ilişkileri tarihin tozlu sayfaları arasındaki yerini çoktan aldı belki de; ama ünlü çift denilince akla ilk gelen isimler arasında onlar da yer alıyor. İşte bir zamanlar dört gözle evlenmelerini beklediğimiz ve o günleri hatırlayınca “keşke evlenselerdi” dediğimiz ünlü çiftler…

Fahriye Evcen- Özcan Deniz

eski-unlu-ciftler-4

Şimdilerde ikili yollarına başka isimlerle devam ediyor olsalar da, birkaç yıl önce mutlu bir beraberlikleri vardı. Birlikte “Evim Sensin” adında bir film bile yapmışlardı, herkes onların evleneceğini beklerken onlar yollarını ayırma kararı aldı.

Sinem Kobal- Arda Turan

eski-unlu-ciftler-3

Onlar da medya dünyasının en meşhur çiftlerindendi. Bir dargın bir barışık yılan hikayesine dönen ilişkileri sonunda ayrılıkla sonuçlanması herkesi çok şaşırtmıştı. Öyle ki ikiliye “nasılsa barışırlar” gözüyle bakılıyordu. Ancak durum öyle olmadı ve şimdi her ikisinin de başkaları ile mutlu birer beraberliği var.

Cansu Dere- Cem Yılmaz

eski-unlu-ciftler-2

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’a en yakıştırılan isimdi Cansu Dere. İkilinin birbirini sevdikleri yüzlerinden okunuyordu. Onların da evlenmeleri bekleniyordu ancak ikili yollarını ayırdı. Cem Yılmaz daha sonra başkası ile evlendiyse de mutluluğu yakalayamadı.

Özge Özpirinçci- Engin Altan Düzyatan 

eski-unlu-ciftler-

İkili 5-6 yıl boyunca göz önünde bir aşk yaşadı. İlişkilerinin son yıllarında haklarında sıkça ayrıldılar haberleri çıktıysa da, onların evleneceğine de kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak ne yazık ki onlar için de mutlu son olmadı. Engin Altan Düzyatan geçtiğimiz yıl Neslişah Alkoçlar ile dünya evine girdi. Özge Özpirinçci’nin ise mutlu bir birlikteliği var.

Nur Fettahoğlu Necati Şaşmaz

eski-unlu-ciftler-5

İki ünlü oyuncunun yolunda giden birlikteliklerinin evlilik ile sonuçlanması bekleniyordu. Daha önceki evliliğinde mutluluğu yakalayamayan Nur Fettahoğlu’nun Şaşmaz’a aşkla bakan gözleri onlar için de “keşke evlenselerdi” dedirtiyor. Her ikisi de farklı isimlerle dünya evine girince onların ilişkileri de tarihin tozlu sayfalarına gömüldü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*