Kilo Veren Ünlüler

kilo-veren-unluler-4

Onları belki kilolu halleri ile tanıdık, belki de sonradan kilo aldılar. Yıllarca kilolu halleri ile görmeye alıştığımız ünlü isimler aradan bir süre geçtikten sonra zayıflamış halleri ile kamera karşısına geçince kelimenin tam anlamıyla şok geçiriyoruz. Bazıları bunu diyetle, yaşam koçuyla başarırken bazıları da tüp mide ameliyatı ile zayıflıyor. İşte son dönemlerde nasıl zayıfladığı merak edilen ve herkesi şaşırtan ünlü isimler…

Pelin Öztekin

ÖNCESİ

kilo-veren-unluler-9

SONRASI

kilo-veren-unluler-10

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanıdık onu. Oyuncu Rasim Öztekin’in kızı tıpkı babası gibi kiloluydu. Kilosu sağlığını tehdit ediyordu ancak o yine de böyle seviliyordu. En son Doksanlar dizisinde kilolu hali ile boy gösteren ünlü oyuncu, aradan 6-7 ay geçtikten sonra çok zayıflamış bir halde görüldü. Tüp mide ameliyatı olan Öztekin, yaklaşık 70 kilo verdi.

Fatih Ürek

ÖNCESİ 

kilo-veren-unluler-7

SONRASI

kilo-veren-unluler-8

Yılan dansı ile meşhur olan ünlü şarkıcı, yıllar içinde fazla kiloları ile dikkat çekmeye başlamıştı. Derken o da tüp mide ameliyatı olan ünlüler kervanına katıldı ve kısa bir süre içinde fazlalıklarından kurtuldu.

Hadise

ÖNCESİ 

kilo-veren-unluler-5

SONRASI

kilo-veren-unluler-6

Ünlü olduğu dönemlerde incecik fiziği ile dikkat çeken Hadise, Eurovision zamanında aldığı fazla kiloları ile dikkat çekmeye başladı ve o günden sonra bir zayıflayıp bir kilo aldı. Bir yaz kilolu hali ile giydiği bikinili fotoğrafların alay konusu olmasının üzerine ünlü şarkıcı, Şeyda Coşkun’dan yardım aldı ve kısa bir sürede 15 kilo vererek eski formuna kavuştu.

Büşra Pekin

ÖNCESİ

kilo-veren-unluler-3

SONRASI 

kilo-veren-unluler-4

O da Çok Güzel Hareketler’in kadın oyuncularından biriydi. Pelin Öztekin kadar olmasa da o da kilolu bir oyuncuydu. Yıllar içinde kilolarından bir türlü kurtulamayan Pekin de Şeyda Coşkun ile çalışmaya başladı ve fazla kilolarından kurtulup incecik bir kadın oldu.

Hazal Kaya

ÖNCESİ

kilo-veren-unluler-

SONRASI

kilo-veren-unluler-2

Aslında onu hep normal bir kiloda görmüştük. Adını Feriha Koydum dizisinde yavaş yavaş kilo alan ve dizi bittikten sonra aşırı kiloları ile objektife yansıyan güzel oyuncu da birkaç ay içinde hızla kilo verdi ve incecik bir görünüme kavuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*