Akrep Burcunun 7 Özelliği

akrep-erkegi-ozellikleri-6

En korkulan burçlardan biridir akrepler. Erkeği için fazla çapkın, kadını için de güvenilmez derler. Peki, bu doğru mu? İşte akrep burcuna mensup olanların 7 bilinen özelliği…

1)Akrep burcunun sevgisi de nefreti de çok güçlüdür. Özellikle akrep burcu erkeği, sevgisini aşırı kıskançlıkla gösterir. Sevdiğini bir kafesin içine alır ve dış dünya ile bağlantısını koparmak ister. Sevdiği ona aittir ve başkaları ile paylaşmak istemez. Sevgi, akrep burcunun hayatını oluşturur. Sevmek ve sevilmek bu dünyadaki en önemli şeylerdir onun için.

akrep-erkegi-ozellikleri-

2)Akrep burcunun hayalinde tam tersi gibi görünse de aslında her zaman tutkulu bir aşk vardır. Hayatı boyunca bulamasa da onu aramaktan vazgeçmez. Tutku, onların yaşama nedenlerinden biridir. Bulunca da kolay kolay vazgeçemez. Akrep burcunun merkezinde aşk vardır. Ancak duygularına kapılırlarsa tehlikeli de olabilirler. Sevilmek ve sahiplenilmek istiyorsanız, bir akrep burcu ile aşk yaşamaya başlayabilirsiniz.

akrep-erkegi-ozellikleri-2
3)Akrep burcu kendini beğenmiş ve ukala insanlardan hiç haz etmez. O tip insanlardan mümkün mertebe uzak durmaya çalışır.

akrep-erkegi-ozellikleri-3

4)Akrep burcu ciddi tavırlarının yanı sıra, komik ve esprili bir kişiliğe sahiptir ancak bu yönünü genelde yakın arkadaşlarına gösterir.

akrep-burcu-erkegi-ozellikleri-4

5)Akrep burcu için şeytan tüyü var diyebiliriz. Etrafındaki herkesin dikkatini çekebilme ve beğenilme kapasitesine sahip olan akrep burcu, beğenilmekten çok hoşlanır. Etrafındaki herkes ona ilgi göstersin ister, ancak yine de onun için gerçekte sadece bir kişi vardır.

akrep-erkegi-ozellikleri-5

6)Yüzeyde görünen bu özellikler, akrep burcunun göstermek istedikleridir. Akrep burcunun derinliklerinde genellikle farklı bir kişi daha yatar.

akrep-erkegi-ozellikleri-6

7) Akrep burcuna yalan söylerken ya da ihanet ederken iki kere düşünmek gerekir. Akrep burcu unutmuş ya da umursamamış gibi görünse de, uğradığı haksızlık akrep-erkegi-ozellikleri-7

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*