Küçük Evler İçin Yaratıcı Fikirler

Küçük mekanlarda yapacağınız doğru hamleler ile çok daha kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz. Daha önce küçücük alanlarda yaratıcı fikirler ile harikalar yaratanlardan ilham almaya ne dersiniz? Küçük bir yatak odası, mutfak ya da salonunuz varsa ya da genel olarak eviniz çok küçükse,; küçük evler için yaratıcı çözümler sunan bu resimler size fikir verecek…

kucuk-evler-icin-yaratici-fikirler-

Küçük bir çocuk odasına sahip olan çocuğunuza maksimum alan olanağı yaratmak istiyorsanız tam size göre bir fikir. Aynı odanın içinde hem yatak hem de çalışma masası için fazladan yer ayırmak yerine, her ikisini de aynı alan içerisinde kullanarak ona daha geniş ve kullanışlı bir alan yaratın.

kucuk-evler-icin-yaratici-fikirler-2

Küçük bir eviniz varsa ya da evinizde kendinize fazladan oturma alanı yaratmak istiyorsanız, pencere önüne yaptıracağınız sandık ya da divanlar ve üzerinde minderler ile hem renkli köşeler yaratabilir hem de fazladan koltuğun kaplayacağı yerden tasarruf edebilirsiniz.

kucuk-evler-icin-yaratici-fikirler-3

Evinizde fazladan oda yoksa, oturma odası ile misafir odasını birleştirebilirsiniz. Yaptıracağınız yüksek yatak ile hem yerden tasarruf sağlayacak hem de mekandaki kalabalık görüntünün önüne geçmiş olacaksınız. Küçük bir eviniz varsa ve yatak odanızda ya da oturma odanızda ikili çözümlere ihtiyacınız varsa bu yaratıcı dekorasyon fikri tam size göre.

kucuk-evler-icin-yaratici-fikirler-4

Balkonunuzun küçük olmasından ve yeterli kullanım alanının olmamasından şikayet edip duruyorsanız, bu yaratıcı fikirler çok işinize yarayacak. Küçük bir alanda bile doğru eşyalar ve uygulamalar ile kendinize oturma ve dinlenme alanı yaratabilir, bahçenizde keyifli bir yaz havası estirebilirsiniz.

kucuk-evler-icin-yaratici-fikirler-5

Yine küçük balkonlar için yaratıcı ve dekoratif bir model. Bir sandık ve ahşap bir malzeme ile balkonuzun havasını anında değiştirebilir, küçüklüğünü de avantaja dönüştürebilirsiniz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here