Oğlak Kadınını Tanımanın 5 Yolu

oglak-burcu-kadini-ozellikleri-4

22 Aralık ile 20 Ocak tarihleri arasında dünyaya gelen oğlak burcu kadını ile birlikteyseniz ya da bir oğlak kadınından hoşlanıyorsanız, listemizde onu tanıyabileceğiniz en belirgin 5 özelliğini bulabilirsiniz. İşte oğlak burcu kadınlarının 5 ortak özelliği…

1)İnatçı 

oglak-burcu-kadini-ozellikleri-5

Adından da anlayabileceğiniz gibi bu burcun kadınları inatçılıkta master yapacak seviyededir. Bunların ak dediğine kara dedirtmek biraz zor olduğundan sonucunda pes eden taraf genellikle siz olursunuz. Bu inatları bazen onlara zarar verse ve hatta başlarına iş açsa da bu özelliklerinden vazgeçmeleri biraz zordur.

2) Güçlü ve Başarılı 

oglak-burcu-kadini-ozellikleri-4

Başarılı bir iş kadını olma konusunda en güçlü kadınlardır oğlak burcu kadınları. Okul hayatlarında çalışkan oldukları kadar iş hayatlarında da kendilerini göstermeyi bilirler. Bu kadınlar yönetici yaratılışlı oldukları için, bulundukları meslekte genellikle iyi yerlere gelirler.

3) Kapalı Kutu

oglak-burcu-kadini-ozellikleri-3

Dışarıdan tam bir soğuk nevale gibi görünen oğlak kadınları aslında kapalı bir kutudur. Çünkü içinde herkese göstermediği başka bir yüzü daha vardır. Dışarıdan genellikle soğuk ve itici görünmeleri de bundandır. Onu tanımayanlar tam bir soğuk nevale olarak tanımlayabilirler, oysa içinde bambaşka bir kadın daha yatar. Bu yüzünü de gerçekten güvendiği ve sevdiği insanlara gösterir. Duvarlarını indirdiğinde bambaşka birine dönüştüğünü göreceksiniz.

4) Sadık 

oglak-burcu-kadini-ozellikleri-2

Oğlak burcu kadını sadıktır. Sevdiği bir adamın yanındaysa, onu aldatması neredeyse imkansızdır. O nedenle iyi bir eş ve anne de olurlar. Eğer bir oğlak kadını ile beraberseniz, güven konusunda oldukça şanslısınız demektir.

5) Lüks ve Para

oglak-burcu-kadini-ozellikleri-

Bu kadınlar lüks yaşama ve paraya oldukça düşkündür. Parayı, kendini ve hayatını garanti altına alabilmek için ister. Ama bir yandan lüks yaşam da önemlidir. İyi şeyler giymek, iyi şeyler yemek, iyi yerlerde gezmeyi sever. Bu nedenle eğer hayatta bir yere gelemediyse, zengin olmak için zengin bir adamla mantık evliliği yapmayı da seçebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*