Sevgili ile İzlenecek 10 Film

sevgili-ile-izlenecek-filmler-5

Sevgilinizle evde film keyfi yapmaya mı karar verdiniz? Hem romantik, hem dram, hem komedi barındıran bu filmlerle ayaklarınızı uzatıp, elinizde patlamış mısırla sinema keyfini yaşayın.

1)Not: Seni Seviyorum

sevgili-ile-izlenecek-filmler-10

Birbirlerini seven bir çift olan Holly ve Gery’nin mutlu bir evlilikleri vardır. Ancak her aşkta olduğu gibi bu ikili de, hiç beklenmedik bir engelle karşılaşır. Gery hastadır ve kurtulması neredeyse imkansızdır. Holly bu haberi öğrendiğinde, eşi Gery’den daha kötü bir ruh haline girer. Kocası onun için bir plan yapar; öldükten sonra, eşinin eline farklı zamanlarda ulaşacak bir mektuplar zinciri hazırlar. İlk mektubu 30.yaş gününde alan Holly, büyük bir şok yaşamış olsa da, bu mektuplar, onun için artık bir yol göstericisidir. Kocasının gönderdiği mektuplar ile hayata bir şekilde tutunmayı öğrenen Holly, Gery sayesinde kendisinin bile bilmediği yönleri ile karşılaşacaktır.

2) Kadın Aklı Erkek Aklı

sevgili-ile-izlenecek-filmler-9

Sevgiliyle izleyebileceğiniz en ideal filmlerden birisi de “Kadın Aklı Erkek Aklı”. Kadın-erkek ilişkilerine harika bir gözle yaklaşan filmin konusu ise şöyle; TV program yapımcısı olan Abby, bekarlığı dışında tüm sorunlarını kendi başına çözebilen bir kadındır. Görev yaptığı TV programının reytingleri düşer ve her ne kadar haz etmese de işe alınan Mike ile ekip olmak zorunda kalır. Erkekler hakkında ipuçları vererek programın reytingini arttıran Mike, henüz aşık olmamış, çapkın bir adamdır. Abby, yeni komşusu Colin ile tanıştığında Mike’tan yardım almak zorunda kalır. Bundan sonra ise ikisinin de beklemediği olaylar olur, iyi seyirler.

3) Arkadaştan Öte 

sevgili-ile-izlenecek-filmler-5

Yaşamını New York’ta sürdüren Jamie, başarılı bir insan kaynakları sorumlusudur. Dylan ise Los Angeles’te çalışan bir sanat yönetmenidir. İkisi de yakın tarihlerde sevgililerinden ayrılırlar ve yeni bir ilişki istemediklerine karar verirler. Dylan iş için New York’a geldiğinde, onunla ilgilenmesi için Jamie görevlendirilir. İkili sıkı birer arkadaş olur ve Dylan bir süre New York’ta kalır. İkili bir süre sonra, bağlanma ve duygusallıkların olmadığı, sadece birlikte eğlenceli seks yaşayacakları bir arkadaşlık kurarlar. Peki ikili, birbirlerinin hayatlarına karışmadıkları bu modern ilişki tarzına ne kadar dayanabilirler?

Şu filmleri de seçebilirsiniz;

4) Ödünç Sevgili

sevgili-ile-izlenecek-filmler-

5) En İyi Arkadaşım Evleniyor

sevgili-ile-izlenecek-filmler-2

6) Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar

sevgili-ile-izlenecek-filmler-3

7) Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir? 

sevgili-ile-izlenecek-filmler-4

8) Romantik Komedi 2

sevgili-ile-izlenecek-filmler-8

 

9) Kaza Kurşunu 

sevgili-ile-izlenecek-filmler-6

10) İyi Olan Kazansın

sevgili-ile-izlenecek-filmler-7

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*