Survivor 2016 20.Bölüm Tanıtımı

Survivor 2016 20.Bolum Tanitimi Resim
Survivor 2016 20.Bölüm Tanıtımı

Survivor 20. bölüm ödül oyunu yanında yeni bir konseye tanıklık edecek. Yeni bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından bir kişi adaya veda edecek.

İlk Adaylar Tuğba Özay ve Ebru Öztürk

Ünlüler takımı pazar geceki ada konseyinde kendi arasında yaptığı oylamada ilk aday Tuğba Özay’ı çıkardı. Ardından bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Nagihan ise ikinci aday olarak Ebru Öztürk’ün ismini verdi. Son aday ise Survivor 2016 20. bölüm yayınında belli olacak. Halktan en çok SMS oyunu alan yarışmacı bir ism daha söyleyecek ve bu isim elenmesi muhtemel 3. yarışmacı adayı olacak.

Ünlüler takımının kaybettiği en son dokunulmazlık oyununda en çok SMS oyunu alarak haftanın 1.’si Avatar Atakan olmuştu. Yarın akşamki bölümde kim haftanın birincisi olacak? merak ediliyor. Yine haftanın birincisi Avatar Atakan mı olacak? bu sorular Survivor 2016 yeni bölüm ile cevap bulacak.

Survivor Yeni Bölümde Büyük Sakatlık

Survivor’ın yeni bölümü büyük bir sakatlığa sahne olacak. Ödül oyunu sırasında yarışan Survivor Seda Tetik, köprüden geçerken sırtının üzerine düşüyor ve ardından ambulans ile hastaneye kaldırılıyor.

survivor-seda-tetik-sakatlik-resim

Seda Tetik düşmesi ardından yerde acılar içinde kıvrandı. Hemen Survivor doktoru tarafından müdahale edildi ve bu arada hem takım arkadaşları hem de rakip takım yarışmacıları büyük panik ve korku yaşadı.

survivor-2016-seda-tetik-sakatlandi-resim

Düşüş sahnesini Survivor 20. bölüm fragmanı içerisinde görebilirsiniz. Daha fazla bekletmeden sizleri Survivor 20. bölüm tanıtımı ile başbaşa bırakalım.

Survivor 2016 20. Bölüm Fragmanı

32 yorum

  1. o kadar yükseklikten tam sırtının üzerine düşmüş 🙁 bu sezon survivorda ne kadar sakatlık oldu böyle serkan gitti diğer yarışmacıların hali belli

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*