Survivor 2016 Haftanın Eleneni – 02/03/2016

Survivor 2016 Haftanin Eleneni Resim
Survivor 2016 Haftanın Eleneni

Survivor 2016’da yeni bir ada konseyi ve yeni bir eleme. Bu defa elenecek yarışmacı gönüllüler takımından. Oyunların en gerçeğini kaybeden gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyununu kazanamayınca aralarından bir kişi göndermek zorunda kaldı.

İlk Aday Semih

Survivor 2016 gönüllüler takımı dokunulmazlık yarışmasını kaybetmesinin ardından bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunda başarılı olan Survivor Gizem Kerimoğlu, bireysel dokunulmazlığı kazanarak arkadaşları tarafından yazılamayacak isimler arasına girdi. Aynı şekilde İbrahim ve Damla da daha önceki dokunulmazlık oyunlarını kazandıkları için arkadaşları tarafından yazılamadı. Bunun sonucunda gönüllüler takımının kendi arasında yaptığı oylama sonucunda 8 oy alan Semih, elenmesi muhtemel yarışmacılar arasında ilk aday oldu.

İkinci Aday Efecan

İlk adayın Semih çıkmasının ardından sıra bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Gizem Kerimoğlu’na geldi. Gizem de bir isim söyledi ve adayları 2’ye çıkardı. Gizem’in söylediği isim ise kağıda yazdığı isimler aynı oldu ve ikinci aday bireysel dokunulmazlığı alan Gizem’in kararı ile Efecan oldu.

Survivor Haftanın Eleneni

Survivor’da yeni haftanın elenen ismi gönüllüler takımından Aylin oldu. SMS oyları ile gönüllüler takımında haftanın 1.’si olan Semih, Serkay’ı 2.’si olan Damla Can ise Aylin’i aday çıkardı. Halktan en az oyu alan isim Aylin, Survivor haftanın eleneni olarak belirlendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*