Survivor Bu Hafta Elenen Yarışmacı – 08/03/2016

Survivor Bu Hafta Elenen Yarismaci Resim
Survivor Bu Hafta Elenen Yarışmacı

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Survivor ünlüler takımı bu akşam bir arkadaşına veda etti. SMS oylarına göre Survivor bu hafta elenen yarışmacı Ebru Öztürk oldu.

Tuğba Özay ve Ebru Öztürk İlk İki Adaydı!

Pazar akşamı yapılan konseyde ilk aday belirlenmiş ve bunlar Tuğba Özay ile Ebru Öztürk olmuştu. Ünlüler takımının kendi arasında yaptığı oylamada en fazla oyu alan Tuğba Özay ilk aday, bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Nagihan ise Ebru’nun ismini söylemiş Ebru Öztürk de ikinci aday olmuştu.

Sembol Oyunu Kazananları Nagihan ve Yattara

Sembol oyununda ünlüler ve gönüllüler takımı karışık bir şekilde yarıştı ve büyük mücadelenin sonunda kızlardan Nagihan, erkeklerden ise Yattara sembol ödülünü kazandı.

Survivor Haftanın Birincisi Avatar Atakan

Halk tarafından gerçekleştirilen oylama sonucunda ise ünlüler takımı arasından Survivor haftanın birincisi Avatar Atakan oldu.

survivor-haftanin-birincisi-avatar-atakan-resim

Haftanın birincisi olması nedeniyle Atakan da bir isim söyledi ve elenmesi için Eda Akkaya’nın ismini verdi. Böylelikle haftanın elemesinde 3. aday da belirlenmiş oldu. Ortaya çıkan bu tablo sonrasında ise geri kalan sadece SMS oylamasının sonucunu beklemekti. SMS oylamasından gelen sonuçla Survivor haftanın eleneni Ebru Öztürk oldu ve ünlüler takımı son konseyin ardından 10 kişiye düştü.

survivor-bu-hafta-elenen-yarismaci-ebru-ozturk-resim

3. Hafta Survivor SMS Oylaması Sonuçları

10. Seda Tetik

9. Ebru Öztürk

8. Mehmet

7. Yunus Günçe

6. Tuğba Özay

5. Ezgi Avcı

4. Eda Akkaya

3. Yılmaz Morgül

2. Yattara

1. Avatar Atakan

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*