Survivor Bu Hafta Elenen Yarışmacı – 16/03/2016

survivor-bu-hafta-elenen-yarismaci-seda-tetik-resim
Survivor Bu Hafta Elenen Yarışmacı

Survivor 2016’da bir ada konseyi daha gerçekleşti ve haftanın elenen yarışmacısı belli oldu. Halktan gelen SMS sonuçlarına göre değil, yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor bu hafta elenen yarışmacı Seda Tetik oldu ve bu elemenin ardından Survivor ünlüler takımı 9 kişi kaldı.

Ünlüler Takımında İlk Adaylar Yılmaz Morgül ve Ezgi Avcı

Ünlüler takımı kendi arasında yaptığı oylama sonucunda elemenin ilk adayını Yılmaz Morgül olarak belirledi. Bunun ardından bireysel dokunulmazlık oyununu alan Nagihan ise Ezgi Avcı’nın ismini vererek elenmesi muhtemel ilk 2 adayı belirlemiş oldu.

Survivor 2016 Haftanın Birincisi Avatar Atakan

Her hafta olduğu gibi bu hafta da dokunulmazlık oyununu kaybeden takımın birincisi elenmesi için bir isim çıkaracaktı. Ancak durumlar hiç de beklendik şekilde gelişmedi. Geçtiğimiz haftalarda oyun sırasında düşerek sakatlık yaşayan Seda, zorunlu olarak yarışmaya veda etmek zorunda kaldı ve bu hafta ünlüler takımından SMS oyları sonucunda elenen yarışmacı olmadı.

survivor-haftanin-birincisi-avatar-atakan-resim

Survivor haftanın birincisi Atakan olurken istemese de Survivor 2016’ya veda etmek zorunda kalan Survivor elenen yarışmacı Seda Tetik oldu ve ünlüler takımı bir kişi daha azaldı.

4. Hafta Survivor 2016 SMS Oylama Sonuçları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*