Survivor Gönüllüler 2016

survivor-gonulluler-2016-10

Geçtiğimiz yıl Survivor izlemeye başlayan bir izleyici olarak, bu yıl da aynı hevesle izlemeye başladım. Aslında genç olduğu için karşısındaki ünlüler takımından bariz üstün olacağını düşündüğüm bir Gönüllüler takımı vardı. Her ne kadar karşı tarafta Atakan faktörü olsa da, onların her birinin genç olması ile ezici bir üstünlük sağlayacaklarını düşünüyordum. Son haftalarda yükselişe geçmiş olsalar da, Gönüllüler takımı yeteri kadar takım olamadı. Bu durum Semih’e yıkılmaya çalışılsa da, geride kalan 7 kişinin ise Nihal’in yandaşları olarak görülmesi kaçınılmaz. Semih’in deyimiyle Survivor tarihinin en kötü yarışmacısı olarak nitelendirilen Nihal bu kötü performansına rağmen grubu nasıl bu kadar kontrol altında tutabiliyor merak konusu. Peki ya diğerleri? İşte 2016 Survivor Gönüllüler takımının yarışmacıları ve özellikleri…

Zafer Mete

survivor-gonulluler-2016-9

1992 doğumlu olan Zafer, yarışmanın en komik isimlerinden. “Kardeş” sözcüğü ise onun favorisi. Başlangıçta Semih’le de muhabbet ediyordu ancak onların da araları bozuldu.

Gizem Memiç 

survivor-gonulluler-2016-8

İlk başlarda Nihalle birlikte takımın en zayıf halkası olarak gösteriliyordu. Ancak o da bazı diğer Survivor yarışmacıları gibi sonradan açıldı. Karşı takımda Gizem Memiç’in sayı alamadığı bir isim yok ama ne yazık ki o da Nihal’in gölgesinde.

Efecan Dianzenza

survivor-gonulluler-2016-7

Sevenleri de var ancak Semih’in arkasından konuşmaktan başka çok da bir şey yaptığını düşünmüyorum.

Serkay Tütüncü

survivor-gonulluler-2016-6

Aslında Survivor profiline oldukça uygun. Yakışıklı ve hızlı oluşu ile iyi bir SMS potansiyeline de sahipti. Ancak takımda Semih faktörü olunca SMS sıralamasında beklenen sırada değildi.

Gizem Kerimoğlu

survivor-gonulluler-2016-5

Diğerleri tarafından Semih’in yaveri olarak anılan Kerimoğlu, aslında bir futbolcu. Sporcu oluşundan dolayı başlangıçta performansı Damla ile yarışıyordu ancak sonradan başarı grafiği düşüş gösterdi.

İbrahim Giydirir

survivor-gonulluler-2016-4

O da şu sıralar potaya girme riski ile karşı karşıya. Ne yazık ki şimdilik bunun farkında değil ama dokunulmazlık kaybedildiğinde Semih yerine onun adı çıkarsa çok da şaşırmamak gerekiyor.

Nihal Candan

survivor-gonulluler-2016-3

İşte Benim Stilim yarışması ile tanınan Nihal de başlangıçta yarışmanın iddialı isimlerinden biri olarak gösteriliyordu. Ancak performansının düşüklüğü ile tam bir hayal kırıklığı oldu.

Damla Can 

survivor-gonulluler-2016-2

Yarışmanın en güzel kızı olarak gösterilen Damla aynı zamanda en başarılı yarışmacılardan biri. Son dönemde Nagihan üzerinde de üstünlük kurdu.

Semih Öztürk

survivor-gonulluler-2016-

Yarışma süresince herhangi bir aksilik ya da sakatlık yaşamaması durumunda Kıbrıs’ta iki sandalyeden birinde oturacak yarışmacı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*