Tesettür pantolon etek modelleri

açık kırmızı Tesettür Pantolon Modelleri

Müslüman bir ülke olmamızdan dolayı ülkemiz kadınlarının büyük bir çoğunluğu tesettürlü giyimi tercih etmektedir. Bu nedenle oluşan yeni koleksiyonlarda bu yönde yoğunlaşmalar görülebilmektedir. Şıklık, zarafet ve rahatlığın arandığı tesettürlü giyim modasında yeni trend ise tesettür pantolon etek modelleri olmaktadır.

Farklı Dokunuşlar

Bu tip pantolon eteklerde bazı farklılıklar olabilmektedir. Kimisi dışarıdan bakıldığında tamamen etek gibi görünse de kimisi ise dışarıdan bakıldığında salaş pantolon izlenimi uyandırmaktadır. Rahatlığı ve hoş görünümleri bir arada harmanlayan bu tip tesettürlü etek modelleri, yaşamakta olduğumuz dönemde büyük ilgi görmektedir.

Renk ve Model Çeşitliliği

                Renk çeşitliliğinin hat safhada seyrettiği bu etek modellerinde bazı popüler renkler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları gül rengi, haki yeşili, açık kahverengi ve turkuaz mavisidir. Diğer kıyafetler ile kolay kombinlenebilme özelliğini taşıyan bu renkler önümüzdeki dönemlerde de sıklıkla tercih edilen renklerin başında gelecek. Fırfırlı, düz, kadife ve İspanyol kesim gibi birçok model ile karşımıza çıkan bu pantolon etekler herkesin göz zevkine hitap edebilmektedir.

Fiyatlar Ne Durumda?

Kullanılan kumaşın kalitesine, rengine, işçiliğine, aksesuarlarına, detaylarına ve buna benzer kriterlere dayanarak bu modellerin fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilmektedir. Fakat her kesime ve her bütçeye hitap eden pantolon etekler hali hazır bir şekilde piyasadaki ve vitrinlerdeki yerlerini çoktan almış durumda. Uzun bir süre de modası geçmeyecek olan bu kıyafet türü sayesinde rahatlığı ve şıklığı bir arada bulabilirsiniz.

2016 Tesettür pantolon etek modelleri resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*