En Güzel Dizi Aşkları

en-guzel-dizi-asklari-

Bir döneme damga vurmuş dizilerin en sevdiğimiz aşklarını bu yazımızda bir araya getirdik. Bazen masum, bazen tutkulu, bazen de ihtiraslı. Yayınladığı dönemde izleyiciyi ekrana kilitleyen en güzel dizi aşkları bu yazımızda…

Bihter ve Behlül 

en-guzel-dizi-asklari-6

Yayınladığı 2008-2010 yılları arasında reyting rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin iki aşkıydı onlar. Yasak bir aşk olmasına rağmen sonunda bir şekilde bir araya gelmelerini diledik hep. Final bölümü ise gözümüzde yaş bırakmadı. Onlar ekranın en güzel aşıklarıydı.

Ezel ve Eyşan

en-guzel-dizi-asklari-5

Onlarınki bir aşk üçgeniydi. Aralarına Cengiz’in girmesi ve Ezel’e yaptıklarının ardından araya 14 yıllık bir hasret girmişti. Her ne kadar ondan nefret ettiğini düşünse de, aslında Ezel’in aşkı Eyşan’a hiç bitmedi. Sonunda tam kavuşacaklardı ki Cengiz yine yaptı yapacağını…

Korkut Ali ve Ceylan 

en-guzel-dizi-asklari-4

Bir Aşk Hikayesi dizisinin iki kahramanıydı onlar. Masum ve duygusal bir aşk yaşıyorlardı. Sonunda kavuştular ancak dizi ne yazık ki mutlu sonla bitmedi. Korkut Ali ölünce, Ceylan onun tek hatırası olan oğlu ile hayatına devam etti.

Şehrazat ve Onur 

en-guzel-dizi-asklari-3

Yayınlandığı dönemin reyting rekorları kıran Binbir Gece dizisinde büyük bir aşk yaşayan Şehrazat ve Onur aslında çok kötü bir başlangıç yapmıştı. Ama aşk sonunda galip geldi ve onlar mutluluğa kavuştular.

Öykü ve Ayaz 

en-guzel-dizi-asklari-2

Kiraz Mevsimi dizisinde birbirine aşık iki çiftti onlar. İnatlaşmalar ve büyük aşklar nefretle başlar sözünün karşılığı olarak onları çok sevdik.

Mira ve Yaman 

en-guzel-dizi-asklari-

Medcezir dizisinin büyük aşkı Mira ve Yaman, iki sezon boyunca ekranda büyük bir aşk yaşadılar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*