En Kıskanç Burçlar Hangileri?

en-kiskanc-burclar

Seven insan kıskanır çok genel bir düşünce olsa da, bazıları bunun dozunu ayarlamakta zorlanıyor. Sevgilisini/eşini akrabalarından bile kıskananlar var. Partnerine olan sevgisinin ve kıskançlığın dozunu biraz kaçıran burçları bu yazımızda listeledik. İşte Astroloji dünyasının en kıskanç burçları…

Akrep Burcu 

Burçlar arasında “şeytan tüyü” deyince ilk akla gelen burç. Sevgisini de nefretini de dozunun üzerinde yaşayan, kendisine yapılan iyiliği de kötülüğü de asla unutmayan akrep burcu, aşık olduğunda o insanı gereğinden fazla kıskanır. Özellikle akrep erkeği, sevgilisinin giydiği kısa bir etek yüzünden kavga çıkarmaya, sevgilisinin erkek arkadaşları ile kavga etmeye oldukça müsaittir.

Aslan Burcu 

Aslan burcu da kıskançlıkta master yapmış burçlardandır. Özellikle birini gerçekten seviyorsa, bu onu sahiplendiği ve dolayısıyla da kıskandığını gösterir. Kıskançlığı üst sınırlarda yaşayan bu burç kıskançlığın dozunu her zaman iyi ayarlayamadığı için karşı tarafı bu durumdan soğutabilir.

Oğlak Burcu 

O da kıskanç burçlardan biri. Bir oğlak burcunun farkı ise bunu karşı tarafa çok da belli etmiyor olmasıdır. Bazen kıskançlıktan kendini yiyip bitirebilir ama çok sınıra dayanmadıkça bunu karşı tarafa çok da göstermeyecektir.

Koç Burcu 

Liderlik vasıfları ile ön plana çıkan Koç burcu, “ben merkezli” bir yapıya sahip olduğu için kıskançlık konusunda da oldukça başarılıdır. Kıskançlık onu rahat bırakmaz, dolayısıyla elinde olmadan partnerini kıskanır.

Boğa Burcu

Kıskançlık onun doğasında var. O da ben merkezli burçlardan biri. Dolayısıyla ilginin hep kendisinde olmasını istiyor. Durum böyle olunca da ilgi kaybolduğu anda kıskançlık gibi yoğun duyguları gün yüzüne çıkıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*