Yeni Sezonda Ekranda Görmek İstediğimiz 10 İsim

en-iyi-dizi-oyunculari-10

Bu sezon diziler ve televizyon dünyası açısından çok da verimli geçmedi. Yeni başlayan diziler teker teker bitti, devam edenlerin de bir çoğu erken final ile ekranlara veda etti. Sezonun en iddialı yapımlarından Gecenin Kraliçesi’nin de birkaç bölümlük ömrü kaldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem ise düşük reytingine rağmen ekranda kalma mücadelesi veriyor. Biz de gelecek sezonu beklemeye başladık. Sevdiğimiz isimler gelecek sezon iyi projelerde yer alırlar da biz de yeniden ekran başında heyecanla beklediğimiz günlere geri döneriz. İşte yeni sezonda ekranda görmek istediğimiz 10 isim…

1)Kıvanç Tatlıtuğ
nişantaşı escort
en-iyi-dizi-oyunculari-10

Büyük bir umutla başlayan Kurt Seyit ve Şura dizisinin beklenen reytinge ulaşmamasının ardından erken final yapması, yakışıklı oyuncunun ekranlardan bir süredir uzak kalmasına neden oldu. Tatlıtuğ, Eylül ayından itibaren Siyah Beyaz dizisi ile yeniden ekranlarda olacak.

2) Cansu Dere

en-iyi-dizi-oyunculari-9

Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosuna bir süreliğine katılmış olsa da, Ezel dizisinden sonra o da ekranlarda çok görülmeyen ve özlenen isimlerden. Yeni sezonda yeni bir proje ile ekrana dönmesi bekleniyor.

3) Kenan İmirzalıoğlu

en-iyi-dizi-oyunculari-8

Karadayı’nın finalinin ardından ekranlara ara veren ve özel hayatına yoğunluk veren yakışıklı oyuncunun da yeni sezonda yeni bir dizi ile hayranlarıyla buluşması bekleniyor.

4) Çağatay Ulusoy

en-iyi-dizi-oyunculari-7

O da ekrana bir sezon ara vermeyi tercih eden isimlerden.

5) Hazal Kaya

en-iyi-dizi-oyunculari-6

Aşk-ı Memnu ve Adını Feriha Koydum’dan sonra beklediği başarıya ulaşamadı ama hayranları onu yeni bir dizi ile ekranda görmek istiyor.

6)Serenay Sarıkaya

en-iyi-dizi-oyunculari-5

7) Tuba Büyüküstün

en-iyi-dizi-oyunculari-4

8) Engin Akyürek 

en-iyi-dizi-oyunculari-3

9) Bergüzar Korel 

en-iyi-dizi-oyunculari-2

10) Halit Ergenç

en-iyi-dizi-oyunculari-

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*