Survivor’da Kim Elenecek?

survivor-da-kim-elenecek-2

Survivor Ünlüler-gönüllüler arasında süren mücadelede bu hafta dokunulmazlık oyunlarının ikisini de ünlüler kaybetti. Yapılan ilk ada konseyinde aday çıkan Atakan’ın ardından oynanan bireysel dokunulmazlığı kazanan Yattara’nın Yunus’un adını vermesi ünlüler takımında adeta bir şok etkisi yarattı. Ada konseyinde Ezgi’nin adını yazan tek kişi olan Yattara’nın Yunus’un adını söylemesine en çok şaşıran isim de yine Yunus oldu. Konseyde Yunus Gün(Ç)e tam anlamıyla açtı ağzını yumdu gözünü.

survivor-da-kim-elenecek

Atakan ve Yunus’un aday çıkmasının ardından bir sonraki dokunulmazlığı Gönüllüler’in kaybedeceği düşünülse de durum öyle olmadı ve ünlüler bir sonraki dokunulmazlıkta da kaybetti. Bunun üzerine bir ada konseyi daha yaşandı ve 3. aday 4 oyla adı çıkan Ezgi oldu. Bu duruma en çok üzülen de beklendiği üzere Atakan oldu. Eleme potasında şimdi Atakan, Yunus ve Ezgi var. Peki, elenen kim olacak? Bundan sonra ne olacağı ise merak konusu…

survivor-da-kim-elenecek-2

Elemenin iki kuvvetli adayı Yunus ve Ezgi görünüyor. Atakan’ın şuanda elenme ihtimali ise oldukça düşük. Daha önce ada konseylerinde birçok kez SMS birincisi olmuştu. Ezgi ve Yunus arasında kimin eleneceği ise Salı günü yapılacak olan ada konseyinde belli olacak. Atakan’ın başka bir yarışmacıyı bu kadar koruması ve bu kişinin özellikle zayıf halka olarak gösterilen Ezgi olması izleyenlerin akıllarına ikilinin arasında bir aşk olduğu düşüncesinden başka bir şey getirmiyor. Salı akşamı adaya veda eden isim Ezgi olursa, Atakan’ın adada bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğini gerçekten merak ediyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*