Apple Music Abonelik Sonlandırması – Kartınızdan Ücret Kesilmesin

Apple Music

Apple music aboneliğinizi iptal ettirmezseniz yenilenmesi durumunda kartınızdan ücret alınacaktır. Bunun için iptal edilmesi iyi olur. Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir? inceleyelim.

Üç ay önce Türkiye’de Apple kullanıcılarına sunulan Apple Musıc 3 ay ücretsiz deneme süresi ile kullanıcılarına hizmet vermiştir. Apple Musıc ülkemize geldiği gün hesabınızı açmışsanız denem sürümü dolduğu an itibariyle hesap açmış olduğunuz zaman belirtmiş olduğunuz kredi kartınızdan ücret alacaktır. Üyeliğinizin devam etmesi ama para ödemek istemiyorsanız. Apple Musıc aboneliği iptali yaparsınız.

Apple Music aboneliği için, ilk olarak Itunes üzerinden abone olmuş olduğunuz hesaba giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapıldıktan sonra sağ üst köşedeki profil menüsünden Hesap Bilgileri bölümüne tıklamanız gerekmektedir. Bu bölüme geldikten sonra Ayarlar sekmesinin altında bulunan Abonelikler bölümüne gelip yönet kısmına tıklamanız durumunda karşınıza Apple Musıc abonelik sayfası gelecektir. Bu sayfanın alt tarafında yer alan otomatik yenileme seçeneği kapalı durumuna getirmelisiniz. Bu işlem yapıldıktan sonra otomatik yenileme kapatılacaktır. Siz aktif durumuna getirmediğiniz sürece aktif olmayacaktır. Apple Musıc kullanıcıları ücret ödemeden Apple musıc kullanabileceklerdir. Bu durum kullanıcılar için çok önemli ve güzel bir yol. Apple music aboneliği yenilenmeyeceğinden sizden ücret kesilmez.

Apple musıc aboneliğinin yenilenmemesi 3 aylık Apple musıc deneme suresinin iptal olması anlamına gelmez. Apple musıc deneme süresiz devam etmektedir. Kullanıma devam edersiniz ve ücret ödemezsiniz. Apple musıc keyfini ücretsiz çıkarmak isteyenler bu yöntem ile deneme aboneliğine devam ederek kullanabilirler. Bundan dolayı apple musıc aboneliğini son güne bırakmaktan bu işlemi yapın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*